Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívesen kipróbálnám a kis...

Szívesen kipróbálnám a kis Polskit, milyen is lehet, utazni, ülni benne, vezetni. Olyan nőies kis autó, hölgyeket látok vele inkább. Van itt fent olyan hölgy, akinek van kis polskija, és megmutatná az autót?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:42
 1/9 anonim válasza:
5%
De szar duma:) Amúgy a kocsi egy rakás hulladék nekem volt kettő.
2010. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

én nem próbálnám ki.

egy rakás sz.r kényelmetlen rossz vezetni kicsi idétlenül néz ki és sokat fogyaszt szóval nem egy nagy élvezet vezetni nem is szívesen vezettem ilyet!

Inkább egy rendes autót próbálj ki nem egy 4 keréken guruló hulladékot ami kilométerenként lerobban és a 8 litert fogyaszt 100 kilométerenként !

2010. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vezettem kispolskit, nekem tetszett. Bár nem lehetett valami jó műszaki állapotban, az egyest kettőből nehezen vette vissza, illetve nem tűnt fel, hogy behúzott kézifékkel mentem. Bár ez utóbbi lehet, hogy csak az ERŐ miatt volt. Ha nem kerülne a biztosítás, stb. majdnem annyiba rá, mint egy autóra, meg nem fogyasztana olyan sokat, mint egy autó, akkor még vennék is.

19/F

2010. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első.

Akkor miért kellett a második?


Télen nem a legjobb Nehezen fűt nem nyomja le normálisan a párát, mint a régi skodák..

Nyáron melegszik a motor.

Meg persze berázza a kasznit.

A bovdenes indítás az sirály.


Egyébként jobb mint a semmi.

2010. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Opel Corsa,Ford Fiesta,Nissan Micra,VW Polo,ezek is "női "autók,ezeket nézegesd nem 1980-ban vagyunk.
2010. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát van Feelingje a kis poláknak.Élnény autónak jó.Nekem is volt ,motorikusan jó volt nem ette az olajat,80-nal a világ végére is elvitt,de a váltója az egy hulladék,és kokain árban van hozzá az alkatrész,a fel gumizása egy katasztrófa volt csak két féle hitvány minőségű gumi volt hozzá,ráadásul úgy kellett rendelni,és nem sok olyan szerelő van aki ért hozzá.De te tudod.
2010. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Máris viszem, hogy kipróbáld :) [link]
2010. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát ne akard kipróbálni (hacsak nem terheli olyan bűn a lelkedet, amiért lakolni akarsz)! Egy rövid időre rá voltam kényszerülve, hogy használjak egyet, de állandó halálfélelmem volt benne (pedig a várost sem hagytam el vele). Azon kívül, hogy hangos, nem megy, sokat eszik, télen nem fűt, szétrázza a vesédet, más baja nem nagyon van. (a gyűlölet oka, hogy egyszer fék, egyszer kuplung nélkül kellett hazajutnom vele) De Te tudod...
2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A bowdenes inditás az sirály" - de a seprűnyeles inditás még sirályabb, amikor elszakad a bowden és egy darab seprűnyéllel kell benyomni az öninditót :)
2010. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!