Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb sportautó...

Melyik a legjobb sportautó napi használatra? kevés szervizelés, kényelmesség, minőség szempontjából

Figyelt kérdés

Melyik az a sportautó, amivel a legkevesebb a probléma, és kényelmesen lehet használni akár naponta, és hosszabb távokra pl autópálya?

Többször hallottam, olvastam, hogy a lamborghini,ferrari,maserati ebből a szempontból nem túl előnyös, sőt többször is kell őket szervizelni, ezért inkább a német sportautók a preferálhatóbbak pl: audi r8, porsche 911, mercedes amg gt.


Esetleg az angol autók?


2015. júl. 26. 21:12
 1/4 Tomcatters ***** válasza:
Pl: Porsche 911 turbo s
2015. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használtam egy 2014-es 911 Turbot ez év májusáig.

Nem való városba. Óriási önkontroll szükséges ehhez, és nem is érzi jól magát többször bejelzett fars értékekre hivatkozva.

valamelyik német prémiummárka sportmodelleit (BMW M, Audi S, Mercedes AMG) mondanám.

2015. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fuuton ***** válasza:
Subaru Impreza WRX 2.5 STi, mindenhova jó
2015. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Suzuki swift sport?
2016. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!