Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saját magától bezáródik az ajtó?

Saját magától bezáródik az ajtó?

Figyelt kérdés
Napokban vettem egy 2005 honda accord tipusu autót és az lenne a probléma,h kiveszem a kulcsot a helyéről és nem zárom be akkor is saját magától bezáródik az ajtó kb 2-3 perc után. Nagyon idegesit mi lehet a probléma ? Félek egyszer kizárom magam .. jo szokas szerint ha pl tescoba amég a csomagtartóba pakolok csak az ulesre bedobom a kulcsot.
2015. júl. 23. 19:44
1 2
 11/19 Tomcatters ***** válasza:
100%
Persze ezek biztonsagi opciok amit mind kilehet lőni,kezdve az ajto bezárástól :)
2015. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Japán mérnökök azért nem hülyék. :D
2015. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem azért mondom,mert elég jó ez a biztonsági dolog.Csupán ha én ritkán így szeretném,hogy ne húzza fel az ablakot meg lehet oldani vele,hogy ne húzza fel,valamit megnyomni vagy hasonló...Amúgy az enyém csak olyan,hogy ha kinyitom a központit és nem nyitom ki az ajtót akkor visszazár 1 perc múlva. (Audi)
2015. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a Renault ilyen. Habár szerintem az érzékeli a kulcs távolságát, mert, ha mellette van (kocsin kívül) vagy benne, sehogy se zár le, viszont, ha bemegyek valami hipermarketbe, nem zárom le véletlen, már úgy érek vissza, hogy magától ezt megoldotta.

Nem kell félned, nem zárja be magát a kulcs.

2015. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tomcatters ***** válasza:
69%
Nekem is erzekeli kb 1m korzetnel messzebb kell enni az autotol :) ugyan ez a honda accord :) de lehet allitani az erzekenyseget tavolabbra is de n3kem a gyarilag beallitott 1m a kocsi korul :)
2015. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Tomcatters ***** válasza:
69%
#13.. szerintem a tied csak ugy van beallitva ,altalaban az ilyen rendszeru autok tudjak ezeket csak beallitas kerdese . Nincs hozza ilyen laseres kulcs amit az immobiliserbe be kell dugni es pl szervizuzemmodba lehet allitani a riasztót.. mert a tobbi beallitas is ott van h magatol huzza fel az ablakot lampatvlekapcsolja ha bezaridces ugyfelejted...stb
2015. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 26. 16:15
 18/19 anonim ***** válasza:
hogy lehet ezt beállítani?
2015. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem még annyi,hogy ha nyomva tartom a nyitó vagy záró gombokat hosszan akkor felhúzza vagy leengedi az ablakot amíg nyomva tartom.
2015. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!