Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saját magától bezáródik az ajtó?

Saját magától bezáródik az ajtó?

Figyelt kérdés
Napokban vettem egy 2005 honda accord tipusu autót és az lenne a probléma,h kiveszem a kulcsot a helyéről és nem zárom be akkor is saját magától bezáródik az ajtó kb 2-3 perc után. Nagyon idegesit mi lehet a probléma ? Félek egyszer kizárom magam .. jo szokas szerint ha pl tescoba amég a csomagtartóba pakolok csak az ulesre bedobom a kulcsot.
2015. júl. 23. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mostantól szokd meg, hogy a kulcsot nem rakod le az ülésre, hanem zsebre vágod, vagy berakod a gyújtáskapcsolóba.
2015. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Erre gondoktam en is,csak félek egyszer elfelejtem,sajnos nálam a megszokás nagy úr :(
2015. júl. 23. 21:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy az autókat németoszágban készítik. Szar lehet ilyen keresztet cipelni. Én tuti bezárnám!
2015. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm ajánlotta ezt a típust ,azt mondta leg megbizhatóbb :)meg hogy ezt még teljessen japánban csinálják konkrétan azért döntöttem emellett :)
2015. júl. 23. 21:35
 5/19 Tomcatters ***** válasza:
100%

"Ebből is látszik, hogy az autókat németoszágban készítik."

Semmi baj nincs a japán autókkal :)

Föleg azokkal amit az első csavartól az utolsóig ott készítenek..SAJNOS A mar kevés az ilyen .. EZ még ilyen :)

Kérdezőnek: semmi gond nincs ezzel ,ez normális .(ha kiveszed a gyujtásról még nem fog bezárni.. ellenben ha az autotol eltavolodsz a kulcsal legalabb 1 meterre ,akkor automatikusan bezarja 120 mp után ,ez azert jo ha elfelejtenéd bezarni megteszi maga Nekem is ugyan ilyen autóm van immar 10 eve ,es soha semmi nem volt vele .. illetve egyszer akadozva ment ,de benzins

zurot kellett cserélni :)

2015. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm..akkor jooo :) :) :) egyébként reggel én kérdeztem a tempomatot is :)
2015. júl. 23. 21:54
 7/19 Tomcatters ***** válasza:
100%
Egyébként ha érdekel azt is belehet allitani,hogy ha visszakerül az inditokulcs a kocsi 1m korzetebe automatikusan kinyiljon.. ezzel kimeled az ajtonyitokulcs gombjait :)
2015. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jééé és tényleg,most kiprobáltam ,ha benne hagyom az ülésen nem zárja be :D :D
2015. júl. 23. 22:08
 9/19 Tomcatters ***** válasza:
100%
Csak h több meglepetés ne érjen .. ha az ablakot nem huzod fel es elmesz a kulcsal azt is felhuzza ,illetve ha rajtahagyod a tompitott vilagitast azt is lekapcsolja , ha visszajossz ugyan ugy viszaallitsa ablakokat is amelyik levolt huzva lehuzza ugyan annyira es a lampat is visszakapcsolja mert ugye ugy marad a bajusz kapcsoló :)
2015. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha én nem akarom,hogy felhúzza az ablakot?Mert éppen had járjon benne a levegő?Meg lehet akadályozni,hogy önálló életet éljen?
2015. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!