Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul be a Peugeot...

Miért nem indul be a Peugeot 307-esem?

Figyelt kérdés
A mi nap átesett egy kuplung cserén, haza hoztam még semmi baja nem volt. Másnap reggel mennék vele dolgozni erre ezt írja (Economy Mode Active) Utólag rájöttem hogy ez amolyan takarékos üzemmód. De az akkumulátor 100%-ig jó, nincs 2 hónapos. Nem tudom felhúzni még az ablakot se. A rádió szól, az elektromos szervó működik. Aki tapasztalt már hasonló hibát és tudja rá a megoldást, vagy akár egy ötlet ami segíthet rajtam kérem segítsen. Köszönöm!

2015. júl. 22. 13:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Az önindító pörget, de nem indul a motor sajnos.
2015. júl. 22. 13:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd le az akku sarukat fél órára hátha az segít neki,ha nem akkor szervizt kell felhívni.
2015. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Írom hogy mi lett.
2015. júl. 22. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan azt csinálja. Egyébb ötlet?
2015. júl. 22. 17:35
 5/8 lupara ***** válasza:
Valószinű jó lehet a két hónapos akkud,de rá kell mérni multiméterrel,kell az előirt áram.Egy frissitést még megpróbálhatsz.A 307-eseknél ha leveszed az egyik sarut,visszarakás után nem szabad azonnal inditani.Összekuszálhat mindent.Az akkusaru rögzitése után csak gyújtást adjál,és várj egy percet.Utána vedd le a gyújtást,várd meg a mutatók alaphelyzetbe állását.Ezután inditózz.Két ötlet,az utolsó műszeres hibakeresés marad.
2015. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másik aksival is ezt csinálta. Mindenféleképpen szerviz lesz belőle. Úgy próbáltam ahogy az előttem író tanácsolta, de sajnos úgy sem sikerült.
2015. júl. 23. 12:01
 7/8 Zozi83 válasza:

Sziasztok


Ugyan ebbe a problémába ütköztem. Mi volt a megoldás? Segitenél nekem? Előre is köszönöm

2019. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Leesett a kulcsom, széthullott, és az immo chipp eltünt belőle.
2019. febr. 7. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!