Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami szétment a biztosíték...

Valami szétment a biztosíték táblánál nem indul az autó?

Figyelt kérdés
100% hogy a biztosítéktáblánál van a gond, viszont ac pumpa működik, az autó indul csak nem indul be tehát teker az önindító biztosítékok ellenőrízve minden jó de mégse indul be volkswagen golf 3-ról van szó de nem tudom mi lehet a baj m felel azért hogy beinduljon a kocsi ha már egyszer indít ????
2015. júl. 22. 04:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
reléket biztosítékokat kivettem visszaraktam változás nincs immobilaiser szerintem nincs benne legalább is semmi lámpája nincs a km órán
2015. júl. 22. 08:38
 12/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mi felel azért hogy be is induljon a motor nem értem tényleg van szikra megy is bele benzin bár ma kipróbáljuk azért ilyen indítás nem is tudom mivel szerelő hozza de ha azzal se indul be ötletem nincs mit keressek minden jó akkor már de valami mégse ha szikra van benzin van teker az önindító mi a fenéért nem indul el egy motor ?? és egy ütésre mért állt meg ??!
2015. júl. 22. 08:40
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:

Ha pont az ütésre állt le, akkor csak benyúlnék a biztosítéktábla mögé hogy megnyomkodjam a kábeleket. Nem hinném hogy pont abban a pillanatban ment volt tönkre egy ettől független dolog.

Esetleg még a környékén lévő elektromos alkatrészeket is megnézném

2015. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké megfogom nyomkodni a kábeleket.. milyen elektromos alkatrészeket kéne még ott megnézegetnii ? marha sok minden van ott és azt se tudom mit keressek.. még egy olyan kérdés hogy minden autóba van kint a motortérbe relé hátha ott van a baj ??
2015. júl. 22. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!