Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul az auto biztositek...

Nem indul az auto biztositek lehet?

Figyelt kérdés
Golf 3rol van szo a kormany alatt van a biztositek tabla na es ahogy van ogg volt a kozponzi zat modulja leesett a biztositek tabla fedele mergembe utogettem hogy visszamenjen jart a motor es ahogy rautottem leallt a motor..... most ahovy inditom indulna a motor ahogy exdig de nem indhl be mi baja lehet esetleg kiment egy biztositek xe akkor mert inditozik!??????
2015. júl. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valami kilazult a táblában ,vagy mögött.az önindító másik egységről kapja az áramot mint ami meghibásodott.türelemmel át kell nézni a táblát és környékét
2015. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor biztos csak ennyi lehet a baja más nem ?? tartok nagyon attól hogy valami nagyobb hiba van egyszerűen elképzelésem sincs mi mehetett ott tönkre ami miatt ez lett...egyébként köszönöm a választ ment a zöld!
2015. júl. 20. 03:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg valamelyik biztosíték nem törött-e el.
2015. júl. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden biztosítékot átnéztem már mindegyik jó nem tudom hogy bármilyen relé van ehez hogy indul de mégse de azokat nem tudom ellenőrizni nem tudom hogy kell és nem is tudom mi mire van amikor gyujtást adok rá kattan valamelyik egy idő után de ez a normális egyébként 1.4 benzin abd motorkód
2015. júl. 20. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!