Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 51es kis Simsonnal lehet egy...

51es kis Simsonnal lehet egy huzamba kb 80 kilómétert motorozni?

Figyelt kérdés
Pápa mellöl szeretnék a Balatonra elmenni. CSAk egy kicsit félek tőle hogy bedöglik, bár kb 10kilómétert mentem már vele egyhuzamba, bár bírta de sokszor leesik az alapjárat, és ilyenkor nem akar kipörögni, dadog csak. vagy hosszabb menet után amikor visszaengedem a gázt, akkor olyan mintha le akarna fulladni, és dadog amikor túráztatom ilyenkor. Milyen szerszámokat érdemes ilyenkor elvinni?

2015. júl. 19. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3: Te jó ég, 2 tized egy motornál azt jelenti hogy halálra van már kopva a henger, és a szaki(k) meg eleve erre a méretre "fúrja" ami a "bejáratás" során még legalább ennyit kopik, tehát lesz majdnem fél milliméter a dugó mellett, aztán csodálkozás van hogy melegszik (mert az olajfilm nem vezeti el a dugótól a hőt)...
2015. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10# tényleg? Holnao akkor vissza álltom középre azt a kis lemezkét. Csak az miatt álítottam a leg tetejére, mert elötte kb 6-8 litert evett.
2015. júl. 19. 23:07
 13/19 anonim ***** válasza:
hallod! vedd le a hengert aztán oda a lyukba passzírozz be 3-4kg tnt rudat gyújts meg aztán miután szétrobbant keresd meg az alkatrészeket azt rakd össze rendesen mert ezt már fáj olvasni
2015. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyit eszik akkor azt nem tudod helyre tenni a tű rakosgatásával. Egyébként szerintem magas a benzinszint a karbiban és egyszerűen kilötyög a benzin a túlfolyón. 6-8 litert el nem tudom képzelni hogy hogy fogyaszthat egy Simson. Ja meg fog valamelyik fék esetleg azon kívül hogy elfolyik a benzined. Szóval van ott baj érzésem szerint. Ezzel a motorral az utcából se menjél ki, nemhogy a Balatonig.
2015. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem látszik rajt hogy valahova elfolyna a benzin.

Fék még fog rajta, idén cseréltem fékkulcsot, mert sokszor beragadt a hátsófék:)

2015. júl. 20. 09:40
 16/19 anonim ***** válasza:

nincs annak a szimónak semmi baja.. a tűt tedd középre, 1/50 helyett adj neki 1/33-at, esetleg 1/40 -et, jó olajjal...

ha jó a keverék, és a benzin/levegő arány is, akkor kimegy a világból...


a tűre ügyelj, ne tedd legalulra..a közép gyárilag jó..

gyertya, gyertyakulcs.

2015. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
6-8 liter nem folyik bele a hengerbe 100 kilométerenként, mert kb 2.5 litert eszik normális műszaki állapotban ép ésszel hajtva. Na most ha állítgatod a tűt akkor talán tized literekkel változik a fogyasztás, de leginkább nő, akár merre teszed a tűt.
2015. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8 litert hogy fogyasszon ahhoz komoly mérnöki fejlesztés kell ahhoz hogy azt rendesen el is égesse nincs elég idő rá valahova elfolyik az biztos
2015. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer mentem 50-es robogóval 150 kilométert. Semmi mással nem volt tele a hátizsákom, mint alkatrészekkel és szerszámokkal, meg benzines kannával. Nagyon fel kell készülni, mert a semmi közepén csak egy vastag pénztárca fog megmenteni, vagy te saját magadat. A kritikus alkatrészekből mindegyikből kell legalább egy pót darab. Mindent gondolj át, nekem több oldalas listám volt, amiket vittem magammal.
2015. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!