Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shell v power nitro+ érdemes...

Shell v power nitro+ érdemes tankolni?

Figyelt kérdés
Erdemes shell vpower nitro + tankolni illetve OMV max motion 100 ? Tapasztalatok ? Vélemények ?
2015. júl. 18. 07:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azért tankolok omv maxx motion 100-ast, mert néha tisztítani kell az egész üzemanyag utat, és látom, hogy egy idő után, mondjuk a második tanktól az alapjárat eszméletlen finom lesz és leesik minden dadogás nélkül 620-ra..

Jó lenne a shell 100-as nitro+ is, csak az messzebb van..ha útba esik akkor azzal keverem az omv-t..


érdemes tankolni? nos ez pénztárca, és hit kérdése..

nem lesz táltos paripa, de finomabb, halakabb, egyenletesebb a motor...ebben hiszek, oszt jónapot.

kimondottan bosszantásból írom le, hogy az olaj is ENEOS 0W20...így együtt az igazi.

2015. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kopogásérzékelős autókban számíthat, ha fel van készítve ilyen oktánszámra. Egyébként nem sok értelme van. Egyes sportkocsik igénylik a 98+-os benzint, amik nem tudják a gyári teljesítményt, ha ezt nem kapják meg, de az Astra nagyon nem ilyen. Jó abba a sima 95-ös is.
2015. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"mezei" autóba, amelyikhez 95-ös benzin az előírt abba nincs értelme ilyen "póvereket" tankolni. Viszont szép számmal van olyan autó is, amihez 98-as az előírt. Na most úgy tudom hogy Agip (ENI)-on, meg az Auchanon kívül nincs más kúton 98-as, így ha nem akar az ember teljesítményvesztést akkor jobb ha megveszi a "póvert".
2015. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem dízelem van és ennél a Maxxmotionból észrevehetően, mérhetően kevesebbet kér az autó, mint az alap gázolajból. A Shell prémiumját is próbáltam többször is, de annál nem vettem észre ilyet.

A benzinről nem tudok nyilatkozni, azt csak a fűnyíróba veszek.

2015. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Magyar László 90 válasza:
Nekem egy Peugeot 406 99-es benzines autóm van, ami elég kényes, mivel bármelyiket tankoltam az említettek közül om vagy mo vagy ritkán oil az autó motorja egyre sűrűbben ledadogott, viszont mióta a s nitro + ot tankolom, már az első alkalommal abbahagyta a rendellenes viselkedést és azóta sem tapasztaltam ilyet. Ezért én erre esküszöm. Egyébként az állandó autószerelőm ajánlotta a nitro+ ot miután elmondtam a panaszaimat
2015. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!