Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50cc-s motorom egy...

Slade92 kérdése:

Van egy 50cc-s motorom egy Apollo Orion RX 50 tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

az a problémám, hogy sajnos sehol nem találok olyan oldalt, ahol forgalmaznának hozzá alkatrészeket sem hazait sem külföld.Ha találtok bármiféle ilyen oldalt a linket legyetek szívesek leírni illetve akinek van ilyen motorja és már vásárolt hozzá alkatrészt az hol tette? Vagy milyen más motor alkatrésszel lehetne helyettesíteni a gyárit?

A motort a gyár eredeti oldalán Orion 36-RX xtreme néven is írják.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 13. 19:35
 1/5 petizacc ***** válasza:

Ez egy kínai szar.

A büdös életbe nem fogsz hozzá alkatrészt találni!

Add el mihamarabb és vegyél egy normális motort!

2015. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kinai de sajnos tévedsz 20ezer kilométert tettem már bele és azon kívül, hogy 1x gyertyát kellet cserélnem gyakorlatilag semmi más baja nem volt. Amúgy meg segítséget kértem nem pedig azt, hogy fikázd a motoromat mellesleg mind ezt úgy, hogy neked soha nem volt ilyen és nem is tudod miről van szó.
2015. júl. 16. 19:56
 3/5 petizacc ***** válasza:

Ha nem személyes sértésként fognád fel a válaszomat talán ki tudnád belőle olvasni a segítséget!

Írtam, hogy add el, mert nem fogsz hozzá alkatrészt találni!

2015. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hel ugyan ez a motorom van én találtam hozzá rengeteg alkatrészt [link]
2016. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pintér Zsolt1985 válasza:
Sziasztok! Nekem is van egy YX-em én is találtam hozzá igaz kicsi nehezen de minden van! [link]
2017. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!