Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lesz teljesen körbe...

Mikor lesz teljesen körbe kész az MO?

Figyelt kérdés
Vagy mit igérnek...
2010. márc. 4. 16:00
 1/9 anonim válasza:
Ténylegesen mire én járókeretes öregasszony leszek. 28L
2010. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha?
2010. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
engem is különösen érdekelne, mert én nap mint nap tapasztalom a nyugati szektor hiányát... viszont félek annak a következményeitől is, amit okozna az M0 ha megépülne... szerintem elég a Tinnyét-Perbált-Tököt-Zsámbékot elkerülő szakasz :P a többi nem érdekes :P (de egy önző vagyok :D)
2010. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
majd ha a 4-es metró...
2010. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Persze Budapest körül legyen autópálya ,de ide hozzánk keletre nem tudnak autópályát csinálni....

Remélem soha nem lesz meg M0 mert az is csak egy parkoló lenne a főváros körül...

Ide meg azért nem létesítenek Mercedes gyárat mert nincs autópálya

2010. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A teljes körgyűrű kiépítése még várat magára egy darabig. Több oka van, hogy még nincs kész:

× Finanszírozási problémák

× Van magasabb prioritású szakasz az országban (pl.: M43)

× A Budai hegyek nagyobb volumenű akadályt jelentenek

× A tranzitforgalom szempontjából fontos szakaszok már megvannak (M1 -> M3), ugyanis Bécsből a szállítmányok Komáromba nem Mo.-on vezetnek keresztül.

ezek voltak a legfontosabbak.

2010. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretném megérni.37 éves múltam decemberben!
2010. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021 aug. 18.-án
2010. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

12:17...

nézd ebben az országban még egyenlőre 10 millióan laknak.. nos ebből a 10ből majdnem 2 azaz kettő millió ember lakik a fővárosban, és adjuk hozzá az agglomerációt. EZ AZ ORSZÁG LAKOSSÁGÁNAK TÖBB MINT 2%-A véletlenül sem szeretnék senkit megsérteni akik nem itt laknak, de egy Debrecen méretű városnak (mennyi az? 200 ezer ember?) azért talán nincs akkora szüksége rá mint Budapestnek. nem mellesleg ez az ország fővárosa lenne vagy mi a fene és ide koncentrálódik minden. sugaras az autópályák szerkezete nem tudom feltűnt-e hogy mindegyik bp-re vezet. vasúttal ugyan ez a helyzet. ebből az következik hogy marha nagy a forgalom és minden szar depo raktár és üzem itt van mert innen lehet a legjobban elszállítani. azt hiszem annyi kijárna nekünk (nekünk akik szenvedünk Budapest közelsége miatt) annyi, hogy kicsit jobb legyen az életünk és kevesebb kamion menjen keresztül a főutcánkon...

2010. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!