Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony fogyasztású, városi...

Alacsony fogyasztású, városi kisautót keresek 6-900. 000 ft körül. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy kicsi legyen, keveset fogyasszon, és megbízható legyen. Egyedül használám és 90%-ban városban.

2015. júl. 11. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"eveset fogyasszon, és megbízható legyen"


Ennyi pénzért szvsz a kettő kritériumból egyet húzz ki..

2015. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

suzuki swift. a régi.

az utolsó legyártottakból válogass, valami jó állapotút. 1.0 vagy max 1.3-t vegyél.


Nekem egy '97-es van már 3 éve, nem sok gondom volt vele, és 6 l alatt fogyaszt. A költségei is alacsonyak. Én szeretem, mert tényleg megbízható (Marutim volt előtte).

2015. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak Suzuki ennyiért, de csak 15 éves és afölött.


Ez inkább olcsó lesz.

2015. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit beszéltek?

900 ezer forintért már rendes autót kapsz bármilyet, kisautóból pedig mégjobb a választék, nemhogy 15-20 éves Swift. Ez már a dizel Golfok, Polók, Corsák, Cliók kategóriája.

2015. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!