Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?...

Milyen autót érdemes venni? Peugeot Hyundai Skoda VW?

Figyelt kérdés
1,5-2 millio kózött gondolkodom ,valami kompakt auto ezért fordult meg a fejembe a Peugeot 308,308 sw,hyundai i30 nagy a c'eed golf 5 octavia .mindegyikbe dieselt és benzint is néztem.peugeot diesel elég meggtőzőnek tűnuk.ezekből a peugeot és a skoda viszi belső anyagminőségben a primet.ausztriába járás olcsó fentarthatóságból gondoltam ezekre a járművekre.

2015. júl. 7. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a KIA-t venném.

Megbízható és még kettőstömegű sincs benne.

2015. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez mondta az egyik barátom is,nemvagyokelfogult mint soka mások német meg csak is prémium márka.lenne keret újra is de feleslegesnek tartom h vegyek már kinőttem a francia autó gyülöletből is használatra kell nem szerelemre :)
2015. júl. 7. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:

ha hosszabb utakra kell, akkor csak franciát..egy halk benzines pözsóval élményautózhatsz..


természetesen a többi is kiváló választás lenne, de a kényelem..az a legfontosabb.

a hagyományos automata váltóst már meg sem említem...mert az az igazi.

2015. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezért gondoltam a peugeot 308 sw-re.pazar felszereltséggel és mondhatni jó motorral ezzel ellentétben meg alacsonyabb árral átlag 1.6-1.8 millió 2009-2011 közöttiek.

Autópályán megyek Ausztriában.

2015. júl. 7. 09:19
 5/9 anonim válasza:
Drágább de ezt: [link]
2015. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kangoo kizárva!! :)
2015. júl. 8. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a saját kocsija, már több helyen reklámozta, ne is foglalkozz vele. 308sw nem lehet rossz döntés.
2015. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Öszintén meg valva nem egy igergazdag autó a kangoo.kis áruszállítonak megfwlel nem a kényelméről híres.árban eddig a 308 a nyerő és tetszenek is igényesnek mondható a belseje találtam 1.8 millioért 130-150 ezer kmrel szkönyves.
2015. júl. 9. 15:02
 9/9 Tomcatters ***** válasza:
Ezek közül en a c'eed vagy i30 at venném
2015. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!