Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes-e Hyundai...

Tippszmiksz9 kérdése:

Szerintetek érdemes-e Hyundai Tv-ét venni? Többi lent

Figyelt kérdés
A tv amit kinéztem itt van! [link]

2014. dec. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért éppen ez? Miért esett erre a választásod. Én nem vennék, és sokan vannak még ezzel így. Nem is nagyon kerestem, és itt van például ez hasonló áron: [link] Mégiscsak LG, és még egy kicsit nagyobb is.
2014. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt nem irtam, hogy most akcio van a metroban es 63 ezerert van a tv azert esne a hyundaijra a valasztas
2014. dec. 18. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Hidd el, nem véletlen, hogy annyi lesz az ára. Valószínű nem kell senkinek, azért az árcsökkentés. De, akár még szerencséd is lehet ezzel a tv-vel. Ha ennyi a keret rá, akkor vedd meg. A termékleírás szerint, elég jó paraméterekkel rendelkezik, kellő tudással egy sima tévézéshez. Sok sikert.
2014. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, Kellemes unnepeket 
2014. dec. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!