Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám lezárni az Opel...

Hogyan tudnám lezárni az Opel Astra G Caravanomat?

Figyelt kérdés
Pancser voltam,rajta hagytam a világítást,kulcs a kormányzárban,de nem gyújtáson.Hátra gurítva akartam indítani,de a gyújtás még mindíg nem volt rátéve,figyelmetlenségem miatt.Amint a motor elkezdett forogni,kettőt kattan a központi zár /lezárt majd felnyitott/ , ekkor már gyújtáson sikerült az autót beindítani, de azóta sem kulccsal zárni,se kézzel lenyomni nem lehet a gombokat.Ha valaki találkozott már ilyennel, kérem mondja el a megoldást!

2015. júl. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most nem igazán értem...

A kulcson lévő gombokkal sem tudod zárni?

2015. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs gombos kulcsom,csak "hagyományos".Ez előtt az eset előtt viszont kulccsal is együtt,és kézzel is mindegyik ajtó külön külön zárható volt,most meg egyik ajtó zárógombja sem nyomható le...
2015. júl. 3. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg van a rádió kódja, akkor én kikötném egy fél órára az aksit. Lehet, hogy csak az elektronika bolondult meg. Ha viszont nincs meg a rádió kódja - főleg ha a gyári van benne - akkor én nem próbálkoznék ezzel.
2015. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!