Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót szeretnék...

Használt autót szeretnék venni, aki jártas ebben olvassa el!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb 800eft-ért, és beszámíttatnám a kis matizomat. Mennyire oldható meg, ha a többit hitelre venném és nincs kereseti igazolásom? Kezesem és munkám is van...

Adnának nekem hitelt?


2010. márc. 3. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nos Hitelt szerintem a szigorítások miatt nem kapnál, azonban én a helyedben ezt tenném:

Összegyűjteném a környékeden levő autókereskedők e-mail címeit, elérhetőségeit, és küldenél mindenkinek egy e-mailt (nem baj, hogyha látják, hogy mástól is kértél ajánlatot, mert ez bizonyos esetekben lejjebb is viheti az árat, vagy "leakcióznak" neked egyet, csak náluk vedd meg), hogy Te egy autót szeretnél venni és mit kínálnak azért a 800 000 Ft ért + a Matizért. És amelyik ajánlat a legszimpatikusabb neked ahhoz kell menni + egy kicsit alkudni is kell.

2010. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló vagyok!

Tehát úgy működik mintha egy pályázatot írnál ki és a számodra a legkedvezőbbet veszed figyelembe. Persze az e-mailbe nagyjából írd le, hogy körülbelül mégis milyen autóra gondolsz (benzin/diesel, klíma, abs, szín, motortérfogat....stb)


üdv: 266 22f

2010. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez jó ötletnek tűnik, köszönöm a segítséget! Szerintem így fogok tenni :)

És már konkrétan azt is tudom milyet autót szeretnék.


22/l

2010. márc. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!