Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 26. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted reális hogy 10 éves magyar autóban 61.000 km van?évi 6000km hajtották?nem tudom csak kérdem,évi 20-25.000km átlagolnak,olvasom hogy szervizkönyves de tudjuk hogy 3-5 nap alatt szereznek papírt bármihez..nem tudom ha megnézed olyannal aki ért hozzá még akár jó is lehet.
2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kereskedő azt mondta, hogy Ausztriából hozták az autót. A km-állásra garanciát tud vállalni, bár nem értem hogyan...
2015. jún. 26. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagyon jót az osztrák sem adja el. 800 ezerből meg inkább 2005-ös Swiftet vennék, nem a sz*rok sz*rát.
2015. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ausztriai mondóka ha igaz,reális lehet mert ott az emberhez tartozik a rendszám nem a kocsihoz,pluszban a nagyobb teljesítményű után kell csak teljes értékű adót fizetni a második,harmadik kocsinak csak a töredékét,teljesen hétköznapi teszem azt van egy családi nagy kocsi,ez meg az asszonyé volt szaladgálni,hozni vinni a kölyköket.A bárki garanciát vállal a km re duma elég régi tréfa,de kínáld meg az embert oda adja e úgy hogy vásárlás előtt egy szakszervizben megnézeted a saját költségedre:)mondom a választ sajnos az nem fog menni:)nem tudom ha valós a km ,vagy írásban vállalja a garit akkor pattanj rá és hozd el mert nb1 es ajánlat,ha csak szóban vállalja,vagy nemet mond hogy elvidd megnézetni,köszönj hangosan és távozzál a helyszínről :)
2015. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kintről hozott autóról a legkönnyebb összehazudni bármit. Akármelyik kereskedő tud szervízkönyvet kreálni, külföldit is. Ismerősi körben volt is ilyen, mikor megvétel után jöttek a gondok lekérdezték az állítólagos kinti szervízben az előéletet (be volt írva minden a könyvbe, pecsételve stb) kiderült, hogy messze nem akkor és annyi km-rel járt ott a kocsi, és nincs olyan szerelő náluk aki kitöltötte.

Nekem sokkal szimpatikusabb volt az a kereskedő akinél az enyémet vettem.

Három ugyanolyan volt nála. Az elsőre előre mondta, hogy telibe volt fújva, látszott is rajta, az enyémre, hogy a jobb sárvédőd cserélte mert rohadt, mutatott is egyet ami ugyanaz a szín volt. A kérdésre, hogy km valós-e. Rávágta, hogy nem tudja, nem új autó, az órában ennyi van nem tud többet mondani. Törve volt-e? Szintén nem tudja, nézzem meg, jó állapotban van, de nem ismeri az előéletét, nem új autó bármi lehet, nyugodtan körbemérhettem festékmérővel, szerelő belemászhatott stb stb.

2015. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod ez korrekt gyerek így kellene ne a sok szarnál szarabb koporsót árulni koszos 50-100.000 forintos haszonért
2015. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apám például évente 5-6 ezer kilómétert megy.
2015. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a munkaautóval nem megyek évi 20-25ezret belföldön, talán a fuvarosok és solyamatos menésben lévők adják ki azt az átlagot.

Az már inkább igaz, hogy aki mégis sokat ment vele, leginkább az adja el az autóját. Aki meg keveset az még megtartja egy ideig. Kevés km-res autót ezért árulnak ritkán.

2015. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!