Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb? :...

Dekker kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? : aprillia af1, cagiva mito, honda nsr, suzuki rg vagy a jó öreg simson?

Figyelt kérdés
50es kategoriába

2015. jún. 22. 21:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igazad van prima nem mito az 50es bocsi...amugy simson is ki kell fogni meg annyibol más hogy egy kevesett értö is hozzá tud nyulni mert nem bonyolult köszönöm a válaszokat
2015. jún. 24. 16:38
 12/19 anonim ***** válasza:
nem gányolni kéne a simsonokat normális olajat gyertyát... stb beletenni (sok gyökérnek mondom nem mindegy milyen van benne) aztán akkor nem hagy ott sehol az én simsonnommal simán elmernék menni egy 1000km túrára
2015. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Almáska, jövőhónapban megyünk Ferrara-ba motorral, ha gondolod gyere velünk, ha jössz, esküszöm én is előveszem az 50-es AF1 Aprilia-mat és azzal megyek, meglátjuk meddig jutunk vele, bár az AF1-es járt már lábán vagy 13 éve Triesztbe, onnan már nem messze van Ferrara, persze az autópályákat kihagyjuk, gondolom nem kell mondani hogy miért. Ha annyira bízol a simsonba akkor belevágsz, a benzint, olajat állom!
2015. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 S70E ***** válasza:
Hali!Az a helyzet,hogy a felsorolt gépek mindegyike teljesen jó arra,amire tervezték őket(természetesen a Simót is beleértve)!Attól függ,hogy milyen módon szeretsz motorozni,(persze a segédmotor korlátain belül,ugye max 40 Km/h!).Ezt vedd fontolóra,és ezután válassz.
2015. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as én benne vagyok te állod a benzint az olajat bele de én választom ki melyiket, de ha kibírja akkor az összes motrodat eladód és simsont veszel
2015. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Intézd el a papírokat hogy a simson-od kimehessen az országból, nemzetközibiztosítást stb., a távolság olyan 900 km ha az Alpok alján tépünk végig, 80 km/h átlagtempóval számolva 12-13 óra az út, ebből olyan 250-280 km emelkedős út. (Nem tudom mennyi a simson utazója, az AF1-es 80-85 km/h-t simán tudja tartósan)
2015. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Almáska, megvannak a papírok hogy a simson mehessen külföldön? Jelezz és hétfőn indulhatunk!
2015. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát hétfőn biztos, hogy nem indulunk sehova csak én munkába! :D Tudod valakinek dolgoznia is kell.
2015. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, pedig bíztam benne hogy az Alpok alján kiégethetem a kipufogót az AF1-en. Jó munkát! :)
2015. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!