Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb? :...

Dekker kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? : aprillia af1, cagiva mito, honda nsr, suzuki rg vagy a jó öreg simson?

Figyelt kérdés
50es kategoriába

2015. jún. 22. 21:34
1 2
 1/19 szerencses85 ***** válasza:
A Simsonon kívül a többinél ha nem nagyon izgat, hogy egy sportmotor kinézettel olyan hangja van, mint egy láncfűrésznek, akkor attól függetlenül elég jók, jó a teljesítményük. A Simsont meg gondolom nem kell bemutatnom.
2015. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A simson a kakukktojás! A többi motor.
2015. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Simson. Ha gyári alkatrészek vannak benne a világból is ki megy.
2015. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szerencses85 ***** válasza:
Gyári alkatrészek kis eséllyel lesznek benne, egyébként meg ezek a régebbi japán gépek simán felveszik a versenyt megbízhatóságban a Simsonnal, előbb mernék elindulni egy 100 km-es útra velük, mint simóval.
2015. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A hármasnak is, és a négyesnek is igaza van.

ezeket oszd be.

2015. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Mito a kakukktojás, mert az tán nincs is 50-es...
2015. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
értem igen a simsont ismerem azért is van közte vele amúgy elégedett vagyok csak kicsit pörgősebb gépet szeretnék de nem igazán tudom hogy meddig bírják van e olyan kitartó mint egy simo..igen és van 50es mito köszönöm a válaszokat
2015. jún. 23. 14:40
 8/19 A kérdező kommentje:
még egy utolsó ti melyiket választanátok?
2015. jún. 23. 14:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, nincsen 50es Mito. A cagiva 50es "sport"motorja az a Cagiva Prima.


Se AF1-ből, se RG-ből nekeress 50est, mert iszonyúan ritkák. Az életbe nem találsz hozzá semmilyen alkatrészt.


Ha 50es "sport"motort szeretnél: Aprilia RS 50, Derbi GPR 50, Rieju RS1 és RS2, Cagiva Prima, Yamaha TZR 50, Hona NS1 és NSF.

2015. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

első, mivel kétüteműek a motorok amiket felsorolt a kérdező, ezért akármennyire is furcsa, olyan lesz a hangja mint a láncfűrésznek, kínaiank tákolnak 4T-s 50-es motort, de azt egy kemping bicikli is lealázza.


A simson-t én alapból kilőném a sorból, mert az már akkor is korszerűtlen volt amikor gyártani kezdték, főleg ha megnézzük hogy ugyan abban az évben az olaszoknál meg a japánoknál milyen motorok hagyták el a gyárakat. Mióta nincs hozzá gyári alkatrész, azóta meg végképp felejtős, mondjuk ha sokat unatkozol, akkor jó választás lehet, mert egyből leköti a szabadidődet. A másik hogyha csak ránézel egy simsonra, elfog a röhögés, legalábbis engem mindig megmosolyogtat a kelet-német csoda.


Az AF1 kegyetlen jó motor, de már "régi" és alkatrészekkel bajba leszel idehaza, alapjában a mai napig megállja a helyét, bár Olaszországból tudsz rendelni, viszont drága.


Az hülyeség hogy a simson megbízható az összes többi meg egy rakat szarkalács, ezt azok a kispénzü gyerekek találták ki akiknek nem telik motorra csak simsonra. Tesómnak volt egy simsonja, nem volt olyan nap hogy valamit ne kellet volna buzerálni rajta, pár hét alatt az összes alkatrészt kicserélték rajta egyessével de még akkor produkálta az ujabb hibákat, én meg állandóan szopattam hogy mi van, megint nem megy a simó, egyszer felhúzta magát és a flexel neki esett, az volt a legokosabb döntése a simsonnal kapcsolatba.

2015. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!