Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia I. autón, hogy...

Renáta848 kérdése:

Skoda Octavia I. autón, hogy tudom kivenni az első üléseket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom, de a motor így jön ki belőle:

https://www.youtube.com/watch?v=e5MZcxZdZdw

2015. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vicces gyerek vagy !
2015. jún. 21. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsavarod a csavarokat amik a padlólemezhez fogják. Széthúzod a csatlakozókat (ha vannak). Csatlakozok széthúzása helyett opció lehet azok elvágása is. Aztán megfogod az ülést és a legnagyobb "lyukon" kiveszed a kocsiból. Érdemes az ajtónál próbálkozni, de a kiemelés megoldható úgy is, hogy töröd a szélvédőt és azon keresztül. Amennyiben erő hiányában nem bírod kiemelni kérhetsz segítséget egy megfelelő izomzattal rendelkező személytől esetleg amennyiben a technikai feltételei adottak kötsz rá egy kötelet és egy másik gépjárművel kirántod az autóból. Ebben az esetben akár a csavarok kicsavarásától és a csatlakozok széthúzásától (elvágásától) is ellehet tekinteni. Így jelentősen egyszerűsödhet a művelet. Én ezt ajánlanám:)
2015. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan nagy kár hogy nem állsz itt elöttem a tanácsaiddal!

A gyomrod is kiszakítanám !

2015. jún. 21. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom téged is érdemes volt világra hozni:)
2015. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

A Skoda Octavia első üléseit nem lehet kiszerelni.

NEKED NEM!!!

2015. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!