Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Van egy Mz Etz 250-es...

Üdv! Van egy Mz Etz 250-es "motorkerékpárom" Amikor 3,5-6 ezernél pörög elmegy a töltés mi lehet gondja?

Figyelt kérdés
Videó Róla: [link]

2015. jún. 15. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja a töltésnek. A visszajelző izzó pozitív és negatív kábele fel van cserélve...v. vmi zárlatos. Húzzad ki az órát és cseréljed meg az izzó foglalatára csatlakoztatott kábeleket. Az alapjáratot is állítsad be mert nagyon magas.
2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mielőtt írhattam volna egy indoklást, nyomtam véletlen egy entert. Mikor ráadod a motorra a gyújtást, a piros lámpának világítania kell...alapjárat körül általában szintén és enyhe gázadásra halványodik majd elalszik. Nálad pont fordítva. Mikor a töltés maxon van, akkor gyullad ki. Szóval csak ennyi a baja..
2015. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mutatni a videóba ,hogyha a lámpa fent van észrevehetően sokat halványodik.. Amikor kijelzi a töltéshiányt.
2015. jún. 15. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah először is nézzed meg amit mondtam...cseréld fel azokat a vezetékeket..hidd el az lesz.. Ha mégsem, akkor milyen feszültségszabályzód van? Elektronikus v. mechanikus? Ha a hagyományos mechanikus, akkor lehet, csak ki kell pucolni az érintkezőit, vagy esetleg állítani kell rajtuk. De inkább bízzad olyanra aki ért hozzá, még a végén kigyulladsz.
2015. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ui. Mérjed meg az akkumulátoron , hogy mikor és mennyit tölt a generátor. Fogsz egy multimétert rárakod az akksira és figyeled. Ez, hogy csak az égőt nézegeted semmire se való.
2015. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt jegyeztem meg hogy biztosan nincsntöltés és a kábel szerintem nem mert ugy volt hogy mentem vele és csak elő jött.. (Közúton)
2015. jún. 15. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Drága barátom!...Megnéztél már bármit is? Vagy várod, hogy interneten keresztül megszereljem neked?...
2015. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt utógyujtás is van ám..az a kipufogóba szösszenés nem kéne
2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!