Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 honapja vettem egy Rover...

Fercsi1993 kérdése:

2 honapja vettem egy Rover 214 si autot most kethete melegedett a viz s nyomta ki a tartalybol de az olajba nem kerult viz bele bevittem a szerelohoz azt mondta h hengerfej tomites baja van?

Figyelt kérdés
2 honapja vettem egy Rover 214 si autot most kethete melegedett a viz s nyomta ki a tartalybol de az olajba nem kerult viz bele bevittem a szerelohoz azt mondta h hengerfej tomites baja van kicserelte hazahoztam a kocsit 2 nap utan latom h a viz fogy utantoltottem s nezem az olajat s tele van vizzel viszavittem a szerelohoz s azt mondja h nem az o hibaja o megcsinalta h ne forjon fel a viz. Szedszedte megint s azt mobdta h nem lehet megcsinalni uj motor kell mit tegyek?
2015. jún. 8. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi azt honnan tudjuk ennyi (semmi) információból, hogy mit csinálj?


Ilyen öreg Rovereket "aprópénzért" lehet venni, a gond akkor van, ha komoly baja lesz a gépnek, nem volt tömegcikk, nem könnyű bontott alkatrészeket szerezni hozzá...


A tied mennyi idős, és mennyit adtál érte?

Megmutathatod egy másik szerelőnek, neki mi a véleménye róla, ha ő is motorcserét javasol, akkor vakarhatod a fejedet... ha javíthatónak találja, akkor marad a bizonytalanság: mennyiért, és mennyire lesz megbízható a gép.

A használt autó vásárlás mindig lutri, egy komoly meghibásodásnál azt is fel kell mérni, érdemes-e egyeltalán javíttatni.

2015. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nincs megoldás.ritka autó,nem állnak halomban a motorblokkok a bontókban.azt azért kétlem hogy ne lehessen megcsináltatni.csak sokba fog fájni,talán fél millát is rá kell költeni.normális helyre vidd,ez nem profi szerelő a leírásod alapján.
2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1998 as evjaratu es 700 euroert vettem
2015. jún. 8. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor ez egy olyan blokk amin a hengerek kulon darabban vannak a forgattyusháztól és a hengerfejtol. Vajon a szerelod tudta,hogy hengertalp tomítést is kell cserélni és ahhoz ki kell venni az egész motort?
2015. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!