Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátorhiba után tapasztalt...

Generátorhiba után tapasztalt változások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég megvettem életem első autóját, egy golfIII-ast. Sajnos nem értek az autokhoz csak laikusként kérdezek. Tegnap történt egy generátorhiba melynek következtében nem kapott töltést az akksi és használhatatlan lett az auto. Ma megjavították. Szénkefe, diódahíd...

a következő változásokat tapasztaltam azóta az autón.

1. Indításkor eddig mindig szépen fokozatosan behúzódott a lábfék majd felengedett. Most ezt nem tapasztalom. Azt sem tudom hogy eddig miért volt ez mivel nem vagyok hozzáértő.Talán az Abs-el lehet összefüggésbe.

2.Indításkor rövidebb időre felvillan a légzsák majd kialszik. Ez sem volt eddig.

3.A generátorhiba után közvetlenül megjelent az in02 kód a kilóméterszámlálón. Ami a 30-es szervizt jelenti. Eddig ilyen sem volt. Nem hiszem hogy épp a hiba pillanatában értem el.

Kérném hogy csak segítő, hozzászólásokat írjatok. Illetve hozzáértőktől várok válaszokat. Köszönöm előre is!



2015. jún. 8. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Kókler szerelőnél voltál, szerintem letestelt egy vezeték valamikor a javítás közben, aztán úgy hagyta. Lehet, csak computerben kell kicsit túrni, kiütni a hibakódot.


A fékes dolgot nem is értem.

2015. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!