Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb kisteherautó. A...

Melyik a jobb kisteherautó. A Renault Master, az Opel Monavo, a Fiat Ducato, vagy a Ford Transit? Szükségem lenne egy kisteherautóra és nem tudom, hogy melyik típusnál keresgéljek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a többi véleményt! De az egyik barátom rendszeresen jár Ford Transittal és Opel Movanoval teherrel és anélkül is, fogyasztásban is menetteljesítményben is győzött a Movano, vezetni is jobban szereti. Személygépkocsiknál az a tapasztalatom, saját is és másoktól hallottak alapján is hogy az olasz és francia autókhoz drágább az alkatrész. Talán haszonjárműveknél is így lehet, tehát ez alapján mivel a Renault francia, a Ducato olasz, így a Movano mellett lenne a véleményem annak ellenére hogy a Ford személygépkocsival meg vagyok elégedve.
2010. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előző válaszadó nagyon helyes dolgokat írt le , a lényeg tényleg csak az hogy lehetőleg inkább német autóban gondolkodj .
2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű a transit. fogyasztásban jobb. franciát ne vegyél!
2010. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi a maximum ár amennyiért megveheted? ha nem gond a pénz és VW Craftert vagy MB Sprintert vennék, de ezek közül énis a MOvanora szavazok, De a Citroen Jumperben is gondolkodhatnál mert a 2.0 HDI motor nyűhetetlen!!! Egyszerű és nem romlik el. 10 éves koráig meg semmi bajod nem lesz az elektronikával.
2010. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tudom hogy a VW és a Merci lenne a legjobb, mert a mostani mercink is közel 30 éves és még mindíg megy, de a pénztárcám sajna nem engedi a mai árak mellett.
2010. márc. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!