Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lada Niva jobb terepen a...

A Lada Niva jobb terepen a BMW X5-nél?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

"Jaja. Csak egy baromi kenyelmes csaladi utazoauto, de vegul is tenyleg nem jo semmire."


Van ám más kényelmes autó, nem csak ez az egy márka. Kombikat is ezért találták ki.

Csak az nem eszik 20 litert. Szóval még mindig nem látom a villogáson kívül mire jó. Városban lomha, terepen nem ér semmit.

2015. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%

"Nagyjából azoknak a barmoknak találták ki, a "városi terepjáró" fogalmát, akik nem tudják magukat hovatenni. Nem elég nekik, hogy megveszik a prémium márkát, még a dugóban is felette akarnak állni a többeiknek."


Ostobasag. Gondolom meg eletedben nem hasznaltal meg X5ot.

2015. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

"Van ám más kényelmes autó, nem csak ez az egy márka."


Es ki mondta hogy csak ez az egy marka van?


"Kombikat is ezért találták ki."


A kombi kenyelemben meg sem kozeliti az X5ot.


"Csak az nem eszik 20 litert."


Az X5 sem. Meg az X5M sem normal hetkoznapi kozlekedesben, plane nem egy 30d mondjuk.


"Szóval még mindig nem látom a villogáson kívül mire jó."


Mert korlatolt vagy, de nagyon sulyosan.

2015. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Koaxk Ábel ***** válasza:
52%

Kedves #12-es válaszoló mégis mi az ami indokolja, egy városi SUV létjogosultságát?


Nem kell a lekezelő duma, hogy életemben nem láttam BMW-t.

Mint írtam most is azzal rendelkezem, és ültem már pár prémium autóban. Ennek tudatában írtam amit írtam.


Számomra egy baromság a "városi terepjáró" mint fogalom.

Függetlenül attól, hogy azt a BMW, Audi, vagy egyéb más gyártó gyártja, pl Nissan Qashqai <- ez meg már eleve a röhögő görcs kategória.


Az előbbiről legalább "elhiszem", hogy képes lenne terepre menni.

2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Mert korlatolt vagy, de nagyon sulyosan."


Igen ez a BMW-s stílus, mikor elfogy az ész érv, akkor jön a személyeskedés.


Bár gondolom nehéz elhinni, de ültem X5-ben, nekem nem jött be. Mivel nem jó semmire, ahogy mondtam.

Nehezen hiszem, hogy az E osztályos Mercinél kényelmesebb lenne, de hát kinek mi. Merci párti voltam egész életemben, és az is maradok.

2015. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

" egy városi SUV létjogosultságát? "


Peldaul az hogy az ember kenyelmesen akar ulni (nem, nem ulsz ugyanugy egy limuzinban, mert teljesen mas az ulespozicio, es magasabban vagy), nagy hely kell. Nyilvan nem a belvarosi kis utcakban hasznaljak ezeket foleg, hanem utazoautonak.


A "varosi terepjaro" mint kategoria nem letezik, ezt szinten az ujsagirok talaltak ki, a BMW speciel SAV-nek hivja a sajat autoit (Sport Activity Vehicle), de az altalanos SUV megnevezes sem varosi terepjarot takar.

2015. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

" Mivel nem jó semmire, ahogy mondtam"


Igen, ezert vagy korlatolt, ahogy meg en mondtam. Rohejes egyebkent amikor az ervek hianyara hivatkozol, neked meg annyi az osszes erved hogy hat nem is jo semmire.


De, jo.


"Nehezen hiszem, hogy az E osztályos Mercinél kényelmesebb lenne"


Teljesen irrelevans hogy te mit hiszel.

2015. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megindokoltam.

Terepre nem jó, városban nagy, és lomha. :D


Hallgatom, hogy mire jó.


Land Rover padlólemez, minden más Land Rover képesség kimaradt belőle. Legfőképp a felfüggesztések.


Gondolom, hogy nem érdekel az én véleményem, hiszen egy BMW-snek mindig meg kell védeni a márkát.


Ja ez a cikk szerintem neked szól: [link]


Mert a BMW olyan jó. Csak nem túl minőségi az alkatrészeket tesznek be.

2015. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ennek semmi koze a markahoz. Beszelhetunk Audirol, Mercedesrol is, mindegyiknek megvan a hasonlo kategoriaju es tudasu jarmuve.


Amugy meg semmi koze az X5nek a Land Roverhez, soha nem is volt.

2015. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De mivel 5 évre a Land Rover a BMW tulajdonába került, és 2-3 évre már jöttek is az SUV-k.


Ment is az Oltás rendesen a BMW-re. Persze ez vagy 18 éve volt, akkor még újságot kellett venni. Aztán a Ford vette meg.


[link]


De itt le is írják. Azért látom sok embernek fogalma sincsen miről beszél.


Főleg az X5 tulajnak, aki meg van győződve, hogy csak a BMW a legkényelmesebb. Az egészet a Land Roverből lopták ki, még a hang rendszert is :D

2015. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!