Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CPI SX 50-ben hol lehetnek...

CPI SX 50-ben hol lehetnek folytások és hogy lehet őket semlegesíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég vettem egy CPI sx 50 motort 2400km-rel, de a sebességét a 70 kilómmal 54 fölé az istenért nem tudom tornázni, pedig 80-at minden oldalon ígérnek. Valószínüleg nem vették ki belőle a folytásokat, valakinek van valami tippje mit lehet tenni?

2015. jún. 6. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj fel hasznaltauto.hu-ra es add el azt a halom szemetet amit vettél.

Tapasztalat hogy egy forintot nem ér az a motor.

2015. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szerencses85 ***** válasza:

Kedves első, had kérdezzem meg, milyen tapasztalataid voltak vele? Gondolom rengeteget láttál már, javítottál, szedtél szét.


Kérdező: Valóban ez nagyon kevés, általában a kipufogóban érdemes keresni a fojtást, (kiszedni belőle a kipu kettévágásval, és újrahegesztésével) vagy egy másik, fojtatlan, normálisabb kipufogót rátenni.

2015. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves második, szedtem szét mert egy kínai fos volt és sosem volt jó, de ez betudható a kínai másolat AM6-nak is.

Amikor néha ment akkor 90 körül volt a vége.

2015. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szerencses85 ***** válasza:
Egyszer, egyet. Köszönöm, már értem!
2015. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem is várom tőle, hogy elkísérjen egy életen át, de ha valami elromlik benne, még nem lesz szar az egész, alkatrészek olcsók, belerakok egy újat, ha menthetetetlen és megyek vele tovább. Valamint kedves második köszönöm a tanàcsot, kicsit utána járok a kipufogó dolognak, de én azt gyanítom, hogy elektronikusan is le lesz lefolytva, mert csak a kipufogó nem fog 40 km/h-t jelenteni.
2015. jún. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!