Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio Zip 50 4T-ben hol...

Sn0wf0x kérdése:

Piaggio Zip 50 4T-ben hol vannak a gyári folytások?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki kell,hogy ábrándítsalak,de egy 50es 4ütemüböl semmilyen fojtàst nem fogsz kiszedni.

ugyanis nincs benne, ennek tényleg annyi a teljesítménye amennyi.

2014. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én kell, hogy kiábrándítsalak téged, mert vannak gyári folytások és ki lehet szedni. Volt saját 50 4T-m is annál is meg kellett csinálni, hogy menjen...szóval a kérdés továbbra is él :)


Egy gyári 4t simán megy 60-70 között, de ez most 52-nél torpan....

2014. jún. 19. 09:48
 3/3 Esprimo Mobile válasza:
Szeva! Úgy hallottam régen hogy a kipufogó csö elején van egy szükitö gyürü és a gyujtás elektronikán kell babrázni valamit. Sajnos nemtudok igazán segíteni. Nekem Liberty rst 4t-m van, fojtás és tuning nélkül vettem.(piaggio blokkos ,gondolom ugyanaz lehet mint a tiédben is). Elég lassan de felszál 70-re a a kis bumszli fejü papagályom úgyhogy biztos a zipp-nek is többet kell tudnia fojtás nélkül ha pöpec állapotú.
2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!