Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra b nél gyári cd--s...

Opel vectra b nél gyári cd--s rádió lecserélése működni fog?

Figyelt kérdés

Van egy vectra b -m, 12 hangszóró van benne(gyárilag)


Gyári fejegységgel.


Ennek a fejegységnek kezd tönkremenni az cd olvasója és vennék egy Sencor SCT 3016MR Autórádiót.


A kérdésem az lenne, erre is ugyan úgy rálehet kötni a 12 hangszorót?



nem kell hozzá semmi mást venni ?



2014. jún. 16. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
rá lehet. de lehet hogy kell hozzá venni iso adaptert, de nekem adták hozzá. Nem tudom mennyi ez a Sencor, de én ennyi pénzből használt Pioneert/Clariont/JVC-t/Kenwoodot vennék, vagy rááldoznék pár ezressel többet. hidd el megéri
2014. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alpine is nagyon minőségi márka, inkább szánd rá azt a pénzt és vegyél egy ilyet. Nekem autóelektronikai szerelő ismerősöm mesélte, hogy valaki vitt hozzá egy 10 ezer forint körüli "no name" tecsós rádiót, 1 hónap múlva vitte vissza, hogy ez nem működik stb.


Igaz ez drága, de tuti nem fog tönkremenni:

Alpine CDE-180 R/RM/RR autóhifi fejegység


"2014-es modell! CD-rádió / USB / Lejátszó Új, belépő szintű sztereó CDE sorozat a tökéletes megoldás azok számára,akik frissíteni szeretnék a gyárilag beépített készüléküket és a lehetőlegjobb hangminőségre vágynak az ALPINE által."


vagy:

Alpine UTE-72BT USB MP3 Bluetooth autórádió fejegység

"A megbízható Alpine hangminőség és a kényelem. Ez jellemzi az UTE-72BT modellt beépített Bluetooth technológiával. Játsszon le iPod R vagy iPhone R készülékről USB kábelen (kábel külön megvásárolható)és vezérelje zenéit, használja a keresési funkciókat ..."


Mondjuk ez most 27790 Ft, de Bluetooth-os, tudsz telefonról zenét játszani kábel nélkül! Én is így szoktam! + ott az USB csatlakozó is, pendrive-ról is mehet a zene!

2014. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!