Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy képesek az emberek ilyet...

Hogy képesek az emberek ilyet csinálni az autójukkal?

Figyelt kérdés

A nővéremékkel kinéztünk egy bányatóhoz a tegnapi nap során, a sógorom Mercedes W212-es facliftes autójával mentünk, ami ráadásul a sportosabb verzió is, és a tóhoz meg úttalan földutak vezettek, rögtön befelé menet akkorát reccsent az első lökhárító,hogy az út menti fűből több fácán is felrepült.

Befelé még fel is akadt egy buckára, de önerőből letudott jönni.

Amikor meg hazafelé jöttünk egy jobb minőségű utat választott, de ott meg elkezdett rallyzni, nagy sebességgel faroltatta a kanyarokban, párat megint kapott az autó alja, és a végén olyan porréteg került rá mint ami a dubai kocsikon van.

Látszólag semmi baja nem lett az autónak, benéztünk alá, ott azért látszik,hogy meg lett kínálva, de csak horzsolások, semmi nem sérült alatta, a lökhárító alja van még "beszakadva" de az se látszik csak ha alánéznek.

A sógorom meg teljesen leszarja, néha mikor recsegett a kocsi akkor sziszegett, de én ezt az 300 ezres Corsámmal sem csináltam volna meg, mások is akik autóval mentek végig 20-al kerülgették a gödröket.

Én nem tudom,hogy ezt hogy bírják emberek, nekem a szívem szakadt meg az autóért, tényleg egy gyönyörű kocsi, brutális dolog így elbánni vele.

Bár ő autószerelő és gondolom megcsinálja majd magának az esetleges hibákat, na de akkor is...


2015. jún. 6. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ráfúj egy réteg alvézvédőt oszt' csókolom.

Az autó biztos fóliázva van, akkor meg nem árt neki, ha megsórol néhány fácánt. Vacsorára legalább a tányérba került egy?

2015. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az autó csak egy szervetlen, érzéketlen tárgy.

Aki vigyáz az autójára, az azért teszi, mert vagy így nevelték, vagy keményen megdolgozott a vételár minden egyes forintjáért, és nincs másikra pénze.


Az egyik ember félti, a másik nem..

És még lehetne sorolni hogy bánunk a feleségeinkkel, gyerekeinkkel, nagyszülőkkel, kutyánkkal, lovunkkal,a betegekkel, hátrányos helyzetűekkel...stb..


úgyhogy az autó csak egy vasdarab..

2015. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az autószerelőknél és egyéb autóiparban dolgozóknál alapból szakmai ártalom, hogy csak egy tárgynak, egy munkának tekintik az autókat, legyen az bármilyen luxusgép. Sosem találkoztam még olyan szerelővel (pedig a szakmában vagyok már pár éve), aki státuszszimbólumként kezelte volna a gépét. Ez megmarad a laikusoknak, fanoknak.
2015. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
54%
...hát igen, autószerelőnek olyan az autó, mint nőgyógyásznak a nuni...
2015. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megteheti miért érdekelje?


ha megnyertem volna a lottót le se xarnám, hogy leamortizálom a kocsit, majd veszek másikat.

2015. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A saját kocsijábval azt csinál, amit akar, enhogymár ebbe beleszólj. Ha elcseszi, az ő baja, majd megcsinálja, semmi közöd hozzá. Az autó csak egy tárgy.
2015. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszi, élvezi a vezetést, földúton mikor kicsit kavicsos én is picit belóbálom a gépet élvezetes, ahogy sodródik a fara tehetetlenül, persze csak finoman, elég egy felet forgatni a kormányon.
2015. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!