Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire becsülnétek ezt a...

Mennyire becsülnétek ezt a két autót? Mennyit lehet értük elkérni eladáskor?

Figyelt kérdés

2003-as Ford Focus 1.8 TDCI 200 000 km-rel:


- külsőleg-belsőleg jó állapotú

- vezérműszíj készlet cserélve

- generátor cserélve

- klímahűtő cserélve

- akksi cserélve

- vadonatúj szélvédő

- friss fékbetétek

- jó állapotú (2 szezont futott) téli-nyári gumiszett (Hankook) egy szett Ford felnivel, illetve egy szett acélfelnivel + Ford dísztárcsákkal


Ezt 950 ezerért gondoltuk feltenni, de 900-ért eladnánk. Túláraztuk, ér ennyit?


A másik:


2005-ös Ford Focus (II) 1,6 TDCI jelenleg 185 000 km-rel:

- első lengéscsillapítók cserélve

- 2 új gumiszett (Hankook és Continental) Ford felnivel, illetve acél felnivel

- részecskeszűrő 175 000 km-nél tisztítva (garanciális)

- új vezérműszíj készlet vízpumpával

- 4 műanyag/szilikon cső cserélve (turbócsövek is)

- üzemanyagellátó rendszer 180 000 km-nél tisztítva, szűrő cserélve


Ezt még nem adom el, de ha mégis eladnám, olyan 1 300 000 Ft-ra áraznám. Nemrég vettem 1,1 millióért, de azóta sokmindent megcsináltattam rajta, apróságokat is, amikről nem írtam. Szerintetek reális árak ezek?


2015. jún. 3. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont reális. De érdemes szétnézned mások mennyiért árulják ezeket a neten. Én 950-ért vettem a 2003-as 1,6-os benzines Mazdám amit Ausztriából hoztak be, már magyar rendszámmal.
2015. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából szétnéztünk már, jobbára a miénkeknél sokkal rosszabb állapotú autókat találtunk. Mi magánszemélyként adnánk az autókat, úgy, hogy minden cserét, javítást számlával tudunk igazolni.
2015. jún. 3. 14:14
 3/7 szántóvető ***** válasza:
100%
jobb híján megnéztem hogy mennyiért mennek.az 1. ára tökéletes.a 2. drága,ennyiért nehéz lesz elpasszolni.
2015. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rezi Dencia válasza:
Osztom szántóvető véleményét.
2015. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
350 ezer Ft különbség sok lenne a kettő között? A 2. sokkal jobb állapotban van kívül-belül is, bézs belsője van, sedan, tehát elég nagy csomagtartója is van, ezen felül egy sokkal kényelmesebb, illetve erősebb autóról van szó mind kívülről, mind belülről. Mi sokkal jobban szeretjük a 2.-at, ezért nem tervezzük még eladni.
2015. jún. 3. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Ami a 2.-at drágábbá teszi:


+ fedélzeti computer

+ esőszerzor

+ tempomat

+ bézs belső

+ sötétedő tükrök

- 3 év korban (rosszul írtam az éveket, az első 2002-es, de 2003-as üzembe helyezésű, a második 2005-ös gyártmány, de 2006-os üzembe helyezésű)

+ tágasabb utastér, illetve csomagtartó

+ jobb motorteljesítmény (csak pár lóerővel több, de ez eléggé érezhető előzéskor, gyorsuláskor)

2015. jún. 3. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

A 2.-ért az 1.3 iszonyu sok!

Amit pluszban leirtál rola, egyik sem extra!

2015. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!