Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek már feltehetem a...

Szerintetek már feltehetem a nyári gumit?

Figyelt kérdés
Két éve feltettem áprilisban és utána még esett a hó. Szerelhettem vissza mind a 4-et.. Most nem akarok így járni. Ti már felraktátok már?
2015. jún. 3. 11:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem március közepe óta nyári van rajta. Mi a bánatos francért van még téli gumi az autódon júniusban?
2015. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért nem tettem még fel, mert áprilisban is esett a hó egyik évben. Féltem, hogy megint elcsúsznak az évszakok és esetleg most is esni fog.
2015. jún. 5. 20:50
 13/20 anonim ***** válasza:

Megértelek, ha nem kapkodod el. Így június első hetében bármikor lezuhanhat egy félméteres hó. Gondolom a csomagtartóban még ott hurcolod magaddal a hólapátot, és a meleg takarókat.

Mondjuk a vízparton kicsit furán fogsz kinézni hótaposóban és puffdzsekiben ahogy iszod a termoszból a forró teát, de fő az óvatosság. :)

2015. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát ritkán szoktam ilyet írni,DE ZSOLTI ezen "besírtam"


Köszönöm!

2015. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bajer ***** válasza:
Csak most hétfőn raktam fel őket mert most tudtam megvenni. Ha lett volna rá stex, már március eleje felé megvettem volna és akkor fel is raktam volna. Így rohadt sokat koptak a téliek...oh shit.
2015. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én elhiszem,hogy április így meg úgy....de JÚNIUS van bas*od!
2015. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Lehet igazatok van és tényleg nem foglalkozok már vele az idén.
2015. jún. 10. 21:23
 18/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem teszed fel ebben a kánikulában a nyárit? Ronggyá fog kopni a téli ha sokat mész a kocsival...
2015. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Itt az ősz lassan, 2 hónap kb.
2015. jún. 13. 21:25
 20/20 anonim ***** válasza:

Lám-lám, milyen bölcs előrelátó. És tényleg, lassan itt a tél.

/...pl. az indiánok már gyűjtik a téli tüzifát.../ :)

2015. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!