Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korhű hifi tervezése autóba?

Adokveszek1984 kérdése:

Korhű hifi tervezése autóba?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy szeretnék egy korhű 1992-1995 autóhifit összerakni. Ezügyben kérek tanácsokat, ötleteket, tippeket. A probléma az hogy mindenből csak újabbakat látok találok, még a neten se bukkantam hasonlóra. Valami olyasmire gondolok amiben van minőség, élvezhető ugyanakkor az sem gond ha inkább kuriózumnak tekintik :-) Eddig ott tartok a tervezésben hogy keresek egy sony rádiómagnót, cd-váltóval, ezekhez van kormány távvezérlő így azért már szimpi, csak ezeken általában nincs rca, azt pedig tudom hogy a magas jelből alacsony jellé átalakítók messze nem nyújtják azt a minőséget. A hangszórók csak erősítőről lesznek hajtva erről nem mondanék le.

2015. jún. 2. 10:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Végre valaki pontosan megért :-) a csomagtartó, és a magasak. pontosan ezek aggasztanak. Végül is még van egy gyári hangszóróhely ráccsal de nem biztos hogy ott jó lenne a magasaknak. Ha meg még valami mélyet is szeretnék ahhoz mélyláda kell. Az szintén érdekes lesz. Erősítőből azért látok pár régi sonyt, alpinet. Megnézem ezt a phoenix gold-ot, megvallom nem hallottam még róla
2015. jún. 2. 17:31
 12/16 dirtboy ***** válasza:

Miyen zenei stílus menne?

20cm-es nyomók viszonylag kis helyen elférnek zárt ládában.

Vagy talán legkisebb a raptor 6-os,ő reflex ládával is picike,sok stílusnál megállja a helyét ha hangminőség a cél.

A magasat be kéne építeni az A oszlopba,úgy hogy síkba legyen,és amilyen színű az A oszlop olyan szövetet ráhúzni hogy ne is nagyon látszódjon hogy ott van.

Kicsit szűr meg megtöri a frekvenciát de nem vészes.

2015. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Változatos nightwist-től kezdve, retro dance-n keresztül egészen bon jovi-ig :-) bár ha már audiózok úgy is albumokat fogok szerezni az majd azért gondolom be fog határolni tisztességesen (pápá youtubetomp3 )
2015. jún. 2. 19:15
 14/16 A kérdező kommentje:
jelenleg egy raveland bandbass láda van hátul, ledes pont mint 1995 :-) egy harry brave erősítö amit most készültem lecserélni egy 1000w twisterre bár az sem annyira retro :-) minek gondolkozok én...
2015. jún. 2. 19:19
 15/16 dirtboy ***** válasza:

Jaj,olyan erőt inkább ne vegyél.

Gagyi is meg nem is illik sehova.

Egy kis láda egy kis erősítőval.

Pl egy kis hollywood excurson hxa 1k.

2015. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A twister gagyi? Még időben megtudtam...
2015. jún. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!