Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korhű hifi tervezése autóba?

Adokveszek1984 kérdése:

Korhű hifi tervezése autóba?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy szeretnék egy korhű 1992-1995 autóhifit összerakni. Ezügyben kérek tanácsokat, ötleteket, tippeket. A probléma az hogy mindenből csak újabbakat látok találok, még a neten se bukkantam hasonlóra. Valami olyasmire gondolok amiben van minőség, élvezhető ugyanakkor az sem gond ha inkább kuriózumnak tekintik :-) Eddig ott tartok a tervezésben hogy keresek egy sony rádiómagnót, cd-váltóval, ezekhez van kormány távvezérlő így azért már szimpi, csak ezeken általában nincs rca, azt pedig tudom hogy a magas jelből alacsony jellé átalakítók messze nem nyújtják azt a minőséget. A hangszórók csak erősítőről lesznek hajtva erről nem mondanék le.

2015. jún. 2. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a hobbielektronika.hu oldalon nagyobb eséllyel kapsz segítséget.
2015. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért hátha kapok itt tippeket hogy 20 évvel ezelőtt ki mit tenne a kocsijába :-)
2015. jún. 2. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én 1992-es mazdámba Audi Concert cd-s nem kazettás fejegységet tervezek rakni. Volt már olyan fejem egy másik autóban és 1. osztályú a hangzási minősége, persze jó hangszórókkal. Csak már nehéz jó állapotút találni.
2015. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20évvel ezelőtt sok autóban még rádió sem volt,nem hogy cd tár,kormányvezérlő meg stb...........
2015. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Concert adta nekem is az ötletet hallottam egy 95 a6ban bose erősítövel és hangszórókkal na az igen.
2015. jún. 2. 12:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem az A3ban Audi Concert van bose hifivel,de le akarom cserélni a fejegységet USB-sre.
2015. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én pont egy usb-s fejegységet szeretnék audiora cseélni mert nekem ez a minőség nem igazán az ideálom. Nem gagyiról van szó első generációs kenwood cd-mp3-usb-aux szóval jó lenne de nem igazán illik optikailag sem egy húsz éves autóba, továbbá 2rca van én 4re vágyom, és bár használom az usb-t azt hiszem tudom nélkülözni.
2015. jún. 2. 14:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Ha 20 éves autód van, tedd vissza a gyári rádiót. Ilyen egyszerű. Ha meg annyira kell brútusz vagy usb, válogass a dension termékei közül.
2015. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem sem bluetooth-ra sem usb-re és nem is írtam ilyet. Használom mert benne van de a minőséghez semmi köze. Ha meg egyszer már audio cd-t hallgatok a minőség miatt akkor azt vagy egy a korából adódóan a kocsihoz illővel teszem, vagy zsebbe nyúlás és akkor pioneer 77mp
2015. jún. 2. 14:26
 10/16 dirtboy ***** válasza:

Az irány az jó,ilyesmi fej kell,az erősítőkből azért akadnak régi darabok nem is drágán bár azt nem ártana majd elrejteni ha már retrovonal lesz.

A magassugárzókat sem lesz egyszerű jól beállítani de akkor ne is legyen elütő az autó stílusától.

Kemény fába vágtad a fejszét.

keress neten phoenix gold holmikat,nemrég elég sok motyó volt eladó sorban.

2015. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!