Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadikra lett meg a kresz...

Hányadikra lett meg a kresz vizsgád? Hány hibával?

Figyelt kérdés

Holnap megyek, és kicsit be vagyok tojva:)) A könyvet már visszafele is tudom kb olvasni, és a programot is egy hónaőja naponta nyomattam (volt, hogy egy nap 3-4 órát is foglalkoztam vele), és az elmúlt napokban 98-100%os eredményeim lettek, szóval teljesen "nyugodt" és felkészült vagyok! :D


Csak gondoltam elolvasgatnék néhány "bátorító" dolgot, hogy kinek hányadjára lett meg, lett-e hiba stb:))


22/L


2015. jún. 1. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőre átmentem, 6 hibaponttal. Voltak olyan kérdések, amik kicsit keszekuszásan voltak feltéve,pedig én is sokat gyakoroltam gépen, és a könyvet is olvastam.

Viszont neked semmi okod az aggodalomra, sok sikert kívánok! :)

18/f

2015. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsöre, nulla hibával
2015. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elsőre 4 hibaponttal.


1 képes kérdést rontottam. Tudtam, ha lesz villamos, akkor azt nem fogom tudni, kinek van elsőbbsége. mindenesetre akinek megadják, és a villamos a legerősebb, szóval rá tippeltem :)

1 pedig abszolút figyelmetlenség

"merre kell mozdítani az index kart, ha..." és már rá is vágtam, hogy lefelé, naná! mire végigolvastam, hogy ah jobbra akarunk kanyarodni... ja :o


Szerintem nincs okod félni :)

2015. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te vagy aki itt majrézott tegnap is rajta?:)


Elsőre 0 hibával, de már 10 éve volt, még a normális rendszerben

2015. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsore eppen nem sikerult, mert nem keszultem semmit. Majd tanultam par napot es utana mar nem volt gond.
2015. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1.-re 2 vel.
2015. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

B elsőre 3 hibával.

C, E elsőre, mindkettő hibátlanul

2015. jún. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre, 0 hibával, 2 évvel ezelőtt.
2015. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

Kresz: elsőre, nulla hiba.

Műszaki: elsőre, egy hiba (őskori teszt volt, kérdés: működik-e jégen az ABS, beírtam, igen, HELYES VÁLASZ a kiértékelés szerint NEM :D)

Elsősegély: elsőre, nulla hiba.

Rutinpálya vezetés: elsőre, 1 hiba, állítólag hátra 45 fok parkolás, nem is volt olyanom.

Városi vezetés: elsőre, két hiba, sebességtartás és jobbra kisíves kanyarodás, nem tudom, hol, mire, vizsgabiztos horkolva aludt a hátsó ülésen. :D

2015. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőre, 3 hibàval
2015. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!