Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Golfokkal tényleg sok baj van?

A Golfokkal tényleg sok baj van?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek, szinte már szerelmes vagyok a hármas Golfokba, de mindenki le akar beszélni róla mert azt mondják, hogy állandóan javítgatni kell őket. Ez igaz?
2015. jún. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden kocsira ezt mondják...

Gondolom a legtöbb ember úgy van, hogy 30e km-ig még olajat se kelljen benne cserélni. xd

2015. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a karbantartásokat megkapja a legtöbb autó kimegy a világból. Minden típusnál vannak rossz szériák (pl BCA 1.4 motorok közül, amit török dugattyúgyűrűvel szereltek) de, ez minden típusnál előfordul.
2015. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy van velük baj, általában az anti-németautó tábor szokta őket fikázni, de ők nemcsak a 3mas Golfot, hanem minden német márkát szidnak. Én csak ajánlani tudom.
2015. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.es. melyik autókban vannak BCA 1.4 motorok?
2015. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként a 3-as golf pont a leghitványabb a golfok között!!
2015. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Golf és Octavia. Én octaviában futottam rá nem tudom melyik Golfba szerelték, azt meg főleg nem, hogy azok közül melyikben van török dugattyúgyűrű (a google szerint MK4 be). Az adat a szerlőtől van, de csak példának hoztam, hibás széria mindenhol van

Egy másik gyártó hasonló esetben (nem tudom mennyire hasonló) cserélte a motorokat, de jóval drágább típusról beszélünk.

2015. jún. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan mint amit nekem mondtak.(120skodám van)Mást nem hallgattam hogy hülye vagyok egy kávéfőzőért(tévhit hogy forrarják a vizet) annyi pénzt adni,Meg többen fogom szerelni mint menni vele,meg hogy 20km-re nem merek elmenni vele mert egy nagy rakás szar.Ahhoz képest köszöni szépen meg van, lassan 6 éve nálam,bármikor elmerek vele indulni bárhova nem egyszer tekertem bele 1 nap alatt 1000km-ert.Annyi a titka hogy karbantartás.Nem össze vissza gányolni hanem megcsinálni normálisan.Találni egy normális szerelőt,normális alkatrészeket megvenni hozzá nem a legolcsóbbat legszarabbat.
2015. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!