Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó beltér fertőtlenítésre...

Autó beltér fertőtlenítésre házilag?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van valami spray, ami kifújja magát a palackból, csak be kell kapcsolni a levegő keringetést és becsukni a kocsi ajtaját.


Mi ez a termék, ismeri valaki?



2015. jún. 1. 15:49
1 2
 11/13 veterán vas ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, legfontosabb a biztonság. Íme egy tanulságos eset:

A múltkor a barátom elvitt három tenyészbikát az ökör-köri megbeszélésre a Daewoo-Ticojával! Utólag az egyikről kiderült, hogy az egyikük kergemarha-kórral fertőzött volt. Azonnal átdörzsölte kívül-belül az egész autót hiperoxidba áztatott drótkoronggal. Aztán kifordította az autót, és most ott szárad a hetedik emeleti erkélyen. Állítólag ez a legegyszerűbb módja a tökéletes fertőtlenítésnek.

Sajnos a világ tele van veszélyekkel! :)

2015. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hogy itt mennyi idióta van...

De hát én vagyok a hülye, hogy itt kérdezek.

2015. jún. 10. 09:00
 13/13 veterán vas ***** válasza:

Tökéletes zárszó!

Válaszod első gondolata rád is érvényes, a másodikkal pedig tökéletesen egyetértek. :)

2015. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!