Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó beltér fertőtlenítésre...

Autó beltér fertőtlenítésre házilag?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van valami spray, ami kifújja magát a palackból, csak be kell kapcsolni a levegő keringetést és becsukni a kocsi ajtaját.


Mi ez a termék, ismeri valaki?



2015. jún. 1. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak a légbeömlő csatornákat kell lefertőtleníteni szerintem. Állítólag megtelepedhetnek benne a gombák stb.

Azt mi ezzel szoktuk: [link]

2015. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Állítólag az a spray, amit én hallottam a klímát és beltér felületeit is fertőtleníti. És évente 1-2-szer érdemes állítólag megcsinálni, mert nagyon sok kórokozó megtelepedhet az autóban.
2015. jún. 1. 15:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja ez klíma fertőtlenítő. Próbáld ki ezt.

Amúgy olvastam ilyen ózonos fertőtlenítésről vagy mi a franc de szerintem az csak átb.szás.

2015. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem csak klímára, utastérre és felültekre is ha a spray állítólag
2015. jún. 1. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a Prevent klímatisztítójával csináltam meg. Ahogy írod, bekapcsold a klímát, maxra tekerd a befúvást, és belsőkeringetésre állítod. 15 percig kell járatni, aztán még 15 perc járatás nyitott ajtóknál. Ha veszel figyelj, hogy ne a habot vedd (ez kb kétszer akkora flakon, mint a spray) hanem a sprayt. Utasteret nem fertőtleníti, semmi köze hozzá!
2015. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor az nem az, amit nekem mondtak, mert az az egész utasteret is fertőtleníti a klímával együtt.
2015. jún. 2. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:

De miért kell az utasteret fertőtleníteni?

Mi olyan fertőző benne? Pestises malacokat szállítottál benne? :D

Nem értem. Persze biztos van valami cucc amivel le lehet fertőtleníteni de tök fölösleges.

2015. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg kórokozó megmarad és szaporodik a kocsi belterében. Gondolj bele, bemész egy boltba, megfogod a bevásárlókocsit, amit előtted millióan, majd vissza a kocsiba, megfogod a kormányt, stb. stb...
2015. jún. 2. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi de meg kell kérdeznem.. Te betegesen tisztaságmániás vagy?

Rengeteg bacilus kórokozó van a levegőben az ágyadban a billentyűzeteden a wc deszkán mindenhol. Van az embernek egy úgynevezett immunrendszere .. Az a dolga hogy ezt kivédje. Egy autó beltere semmivel nem fertőzöttebb mint egy lakás.

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tisztaságmániás, és ezt évente kétszer, tavasszal és ősszel javasolják. Nem én találtam ki.


De gondolom a házadban, lakásodban te sem utcai cipővel mászkálsz és nem nyúlkálsz bele a hűtőbe olyan kézzel, amivel előtte a bevásárlókocsikat fogdostad a boltban. Vagy igen?

2015. jún. 3. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!