Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet egy autó kivanatni...

Hogy lehet egy autó kivanatni a forgalomból úgy hogy nálam maradhasson?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 00:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ha úgy veszem meg a kocsit hogy útánna egyből kivonatom attól még ki kell fizetnem az átiratást?
2015. jún. 1. 00:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Hivatalos bontótól származó igazolás nélkül nem tudod végleg kivonatni a forgalomból. Bontóshoz pedig csak saját tulajdonú autóval mehetsz, szóval előtte át kell iratni.


Bukó az egész, nem lehet megcsinálni.

2015. jún. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták. Már nehezen megy ez az otthoni bontogatós dolog. Ha feketén akarsz pénzt keresni, akkor kintről kell behozni autót bontani
2015. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy saját neveden legyen..én is csak a rendszámot adtam le, aztán eleinte a kutyáim pihentek benne, majd néhány tojótyúk fészke lett tavasztól őszig.

Ha le akarod adni, akkor kell a kivonási okmány...akár tíz év után is..olyan nincs, hogy a napon elpárolgott.

2015. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálunk!!!Kérdéseddel részt veszel egy nyeremény sorsoláson,ugyanis te vagy az ezredik aki felteszi ugyanezt a kérdést!!!!A sorsolás fődíja:3órás "hogyan kell használni az oldal keresőjét?" tanfolyam!!
2015. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eladod külföldre papíron, és véletlenül Magyarórszágon marad én már ilyet is hallotam
2015. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!