Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a menete egy autó kivonatás...

Mi a menete egy autó kivonatásának a forgalomból?

Figyelt kérdés
Egy hónapja balesetem volt a Suzukimmal. Megcsináltatni nem érdemes,de rengeteg alkatrész használható belőle. Viszont azt hallottam,hogy forgalomból kivonatni már csak úgy lehet,ha előtte telepre leadom és igazolást viszek,hogy bontóba leadtam.Ez tényleg így van?Ha igen,viszont az autót úgy viszem el a bontóba,hogy azért a felhasználható alkatrészeket leszerelem róla,az probléma vagy simán megcsinálhatom?Azért kérdem,mert vettem egy másik Suzukit és ahhoz jó pár dolgot fel tudnék használni ebből.

2015. ápr. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a bontóstól kérdezd meg, de az alváznak és a motornak biztosan meg kell lennie. Ha a bontós nem lát fantáziát benne, bizonyára akkor is átveszi, de akkor egy halom pénzt kér mindenféle adókra, környezetterhelési díjakra, stb...


Viszont sokan vesznek használhatatlan roncsokat kimondottan a rendezett papírok miatt...

[link]

Tedd fel a HAHU-ra, mint totálkáros roncs kis pénzért, és ha 3 napon belül nem viszi el valaki, akkor még mindig opció a bontó!

2015. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy írsz egy kamuadásvételit nyikolaj napolaj ukrán veterán nevére, oszt keressék ott az autót...:)

Eladni eladhatod bárkinek.

2015. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!