Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 600....

Milyen autót vegyek 600. 000Ft-ért?

Figyelt kérdés
Sziasztok autót szeretnék venni maximum 600.000Ft-ért,csak még nem tudom hogy pontosan milyent. Abban szeretnék segítséget kérni hogy milyen autót tudtok ajánlani ilyen árkategóriában? Nézegettem Peugeot 307, Nissan Almera. Hasonló autók érdekelnének. Segítséget előre köszönöm!
2015. máj. 31. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
35%

francia autót ne vegyél, azok nem tudnak autót gyártani , bár az új darabok egészen hasonlítanak már az autókhoz, de olyat 600 ér nem kapsz :D

hát nem tudom mik az elképzeléseid, de én a helyedben első autónak valami kis teljesítményű szerényebb járművet vennék, én személy szerint trabantot vettem, de az csak 90 volt :) 600ér már érdemes nézegetni vw-ket, toyotát , esetleg bmw-t , a nissan is eléggé jó, a fiatnak és a suzukinak vannak még jó gyártmányai.konkrét példákat csak az elképzelésed ismeretében tudok hozni :P

2015. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Corsa C, Polo
2015. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2002-es 1.2-es fiat stilom van 3 éve, teljesen jó, felszereltsége elég magas, 6 légzsák, 2x el ablak,klíma,tolatóradar,2 féle szervo,6 sebességes, keveset eszik. 600 alatt már ki lehet fogni.
2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Mennyit mennél vele? Első autó? Sportosabbat vagy kényelmesebbet? Mennyit szánsz a karbantartásra?
2015. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre! Bátran vegyél francia autót ha az tetszik.

Nekem Clio van és semmi gond nincs vele. A 307-es viszont nem a legjobb és a 206-osból is ki kell fogni a jót.

2015. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 307 egy jó kis kocsi.
2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Cliot ne vegyél! tesómnak egy 2003-as Clioja van, de már nagyon megbánta, hogy megvette. Egyszer elszállt benne a vízpumpa, hopp, 70.000 Ft. Most ismét szerelőhöz kellett vinni, mert computer gondja volt. Ilyeneket csinált, hogy sokszor nem működött az index, ablaktörlő, elektromos ablak, világítás...volt hogy nem lehetett bezárni, vagy éppen kinyitni. Amikor meg gondolt egyet, akkor el sem indult, az elektronika letiltott mindent, le kellett kötni az akksit, és várni fél órát. Tegnap hozta ki a szerelőtől, 80.000 Ft, és egy hétig benn volt, mire megtalálták a problémát, mert össze - vissza írt ki minden hibakódot.

Fogyasztásra amúgy nem rossz, kb 6 literrel elmegy, de kicsi 1,2-es motorja van, elég gyenge, városban tökéletes, de hosszabb útra, autópályára már nagyon nem ajánlott.

Szerintem Cliot semmiképp se vegyél.

2015. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, neked olyan autót kell venni, amire 0-25 éves kora között nemhogy költöd a pénzt, hanem szüreteled.
2015. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Opel Astra G

Ennyiért már kapsz megkímélt, klímás példányt.

2015. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Opel Corsa C 1.2-t(benzin) illetve 1.3-t(dizel)ajánlom ha első autónak vennéd,ha nem első autónak szeretnéd akkor mint az előttem lévő írta egy Astra G-t vegyél,ennyi pénzért kapsz egy szupet astrát!
2015. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!