Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 100. 000 Ft-ért? Egy...

Autó 100. 000 Ft-ért? Egy normálisabb állapotú Maruti vagy Daewoo Tico belefér?

Figyelt kérdés
Esetleg más? Legyen megbízható, fűtés jó legyen, illetve a fenntartása ne kerüljön sokba, valamint ne rohadjon ki alólam 2-3 év alatt. Az átírás/biztosítás kb. tudom mennyi, lesz rá keret, de az autónak 100-110 ezerbe bele kellene férnie. Néhány hónap múlva lesz csak esedékes a vásárlás.
2015. máj. 31. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100 ezerért csak akkor vegyél autót, ha tudsz szerelni is. Ahhoz nagyon nagy mázli kell, hogy kifogj egy olyat, amire nem kell azonnal százezreket rákölteni, nincs szénné rohadva és még műszaki is van rajta. Arról nem is beszélve, hogy egyből egy 50-100 ezres tétel a szokásos karbantartás elvégzése, így olaj, szűrők, gyertyák, kábel, aksi, ha szíjas, akkor a vezérlés, ékszíj, fékeket megnézni (garantáltan sz"r), gumi ezeréves, ablaktörlő lapát, nem beszélve a garantáltan szétrohadt kipufogóról, szétrohadt küszöbökről, satöbbi satöbbi, és még így is csak mozgóképes lesz. Ha mindezt megcsinálod, akkor szerencsés esetben átírással együtt+kocsi vételárával megállsz 300ból.
2015. jún. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nekem ticom van.

Imádom.

150-ért vettem. Nem egész 80 ezer km volt benne.

Nagyon szép állapotban van. Azóta én több extra dolgot szereltettem bele.

De semmi műszaki hibája nincs.

Fogyasztása nagyon kevés 3,5-3,9 / 100 km.


Nem kell rá semmit költeni.

Megbízható kocsi, csak ajánlani tudom.

2015. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!