Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb 1.8 T 150 HP vs...

Skoda Superb 1.8 T 150 HP vs Audi A8 Long W12 6. 0L 450 HP?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy autó vásárlás előtt állok.

Van egy Superb 1.8T 20 szelepes autóm. Teli tankal (60 liter), mindig 630-640-650 kilómétert megyek le vele.

Csak munkába járok általában, de a 10 et megeszi.

Mindig is A8 at akartam, benzineset.

Mondjuk au Audival nem 640 et hanem mondjuk 550 et mennék el 60 literből? 22 liter van írva városba, a superb meg 14. Annyira nem vészes... Fiatal vagyok, nincs családom, sem gyerekem, anyuékkal lakom, dolgozok, másra úgysem tudom elkölteni a pénzem. És erre mi felénk mindenki autóba költi.

Az volt a kérdés hogy inkább 4.2 es benzines motor vagy 6 literes?

- másik hogy, jóval többet eszik a 6L mind a 4.2 ?

2005-2006 os évjáratról van szó. Köszönöm



2015. máj. 28. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tédéjit vegyél. Csak a tédéji a jó, főleg akkor, ha füstöl. A többi autó hülyeség. Ha meg mégsem, akkor természetesen csak a létező legnagyobb autó, a lehető legnagyobb motorral. Hiszen egyedül, munkába járni legalább ötméteres hossz kell és a 450 lóerő is épphogy elég. Én a helyedben azért még egy turbót akasztanék a W12-re, mert szívóként eléggé vérszegény.
2015. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 vfrtom ***** válasza:
84%
Álmodozz csak kis hülye.
2015. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

á,szóval autó vásárlás előtt állsz!!gondolom 1:18-hoz burago modellekről beszélünk!!! A te szintednek azok felelnek meg..........

Komolyan nem tudom minden kell ezzel a sok fake baromsággal telefosni az oldalt,így is van itt elég hülye aki írja a vakot,nem kell még szándékosan is itt "bohóckodni" !!!

2015. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Jo ok, most elhiszem hogy ez a terved. De mi a kérdés? Számolgatod a fogyasztást, ez rendben van, de ha 6.0-ás Audid lesz, akkor már számolhatod...

4.2-es meg 6.0-ás között az a különbség, hogy a 6.0-ás sokkal drágább és ritkább. Még az olajcsere is necces rajta, mert nem sok szerelő látott még ilyet. A 4.2-es sem túl gyakori de azért azzal már nincs ennyi gond.

Ha én most vennék ekkora benzintemetőt, akkor 6.0-ást vennék, ha már úgyis annyi benzint elégetek, akkor az a pár liter ebben a kategóriában se ide, se oda, legyen a legnagyobb és a legexklúzivabb. Kipróbálod, ha nem tetszik, eladod.

2015. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak, a többi beka*phatja! meg van rá a 3 000 000 forintom, ha eladom a Superbot. Egyik barátom 7 es BMW be halt meg 340 lovasba. De én nem bolondulni akarok vele.
2015. máj. 28. 16:26
 6/20 vfrtom ***** válasza:
100%
Aha , persze.
2015. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Hali nekem M3 volt, de meguntam.

Pontosabban 280nál túl gyorsan közelített egy fa, én meg a szántóföld felett kipróbáltam a superman repülést.

Egy évig joghurtot meg levest ettem, mert mást nem tudtam.

Nincs jogsim már 10 évre tiltottak el a vezetéstől.

Jelenleg egy 28 as csepel kerékpárral közlekedem.

2015. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen autót nem az vesz aki egyszer is kiszámolja a fogyasztást. Inkább azon gondolkoznék el, hogy mekkora gáz a szüleimmel lakni és egy olyan kicsit vezetni, amit kezdődő impotenciával küzdő top managerek és gengszterek vesznek, hogy tudják kompenzálni a cerka problémáit.

De ha egy pillanatra komolyan vesszük a kérdést, bár felesleges valószínűleg.

Ennyi pénzből biztos, hogy valami agilis coupe-t vennék, ami nem egy batár, nagy és nehezen mozgó dög.

2015. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz ötlet, de nem tartanám hosszú távon, fél, max 1 év, utána úgyis kezdődnének a hibák, és csak gondos tulajtól, aki költött rá.
2015. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 vfrtom ***** válasza:
69%
Az ilyen autó mind gondos tulajtól van nem tudtad ? Ja és bele kell rakni a gázt azt óccsóbb lesz.
2015. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!