Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikben van több helykínálat?

Melyikben van több helykínálat?

Figyelt kérdés

Melyik autóban van több helykínálat az utasok számára .Egy Audi A6-ban vagy egy Skoda Superb-ben!

Év járat legyen ugyan az 2014-es!



2014. jan. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Audi 5 centivel szélesebb és 20 centivel hosszabb a tengelytávja.
2014. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
jajj hagyjuk már h ez dönti el h 30 millióért veszel kocsit, vagy csak 6-ér.. burzsuj
2014. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jah bocsi, ha Superb, akkor 10. De irigyellek h ilyen kérdések merülnek fel benned. :)
2014. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell szidni! Nem akarok autót venni! Csak a haverjaimmal elgondolkoztunk pár autón és főként az utastér helykínálatok volt a témánk!De nem tudtunk dűlőre jutni hogy melyikbe van több hely!

De 32 százalékos a statisztikádból és a modorodból is látszik,hogy csak egy nagyon bun.kó ember lehetsz!Értő olvasásból meg 0-vagy!

Honnan feltételezted azt ,hogy autót akarok venni?

A kérdésbe ezt sehol egy szóval nem említettem hogy autót akarok venni,egyszerűen csak érdekelt ez az utastér helykínálat a két autónál amiben nem tudtam/tudtunk dűlőre jutni!!

2014. jan. 13. 23:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként így utcán nézve a superb-be nézet ki többnek a hely,de mint tudjuk a látszat néha csal ezért is tettem fel ezt a kérdést!Bocsánatot kérek azért ,hogy egy kérdez-felelek oldalra kérdést mertem feltenni!
2014. jan. 13. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat, most már kedves leszek. :) Csak szarok mostanában az anyagiak és emiatt gyűlölöm a gazdagokat. Természetesen irigységből.


Na szóval.


A Skoda SuperB-ről nézzél teszteket. Pl. Totalcar. Csalóka az az autó! Az Opel Insignia is például hosszabb nála.


Amúgy az Audi 6 luxusautóhoz híven jó nagy tágas belsejű, viszont ha pl. a lábteret mondod, na abban lehet a Skoda viszi a prímet. Nézd meg, olyan az az autó, mint a más típusból a hosszított verzió! Elég érdekesen van megoldva. Viszont szélességre, úgy alapvetően tágasságra, meg magára már érzetre is az Audi jobb.

2014. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mind2, az audi(2011) kényelmesebb, viszont a superbbe(2009) messze nagyobb a hely, méretre pedig az insigniánál nagyobb 1 centivel(ami mellesleg belül nagyon kicsi, hátul 180 centi felett nincs élet) szóval utolsó nagyon el vagy tévedve.
2014. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!