Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat számít ha egy motoron...

Sokat számít ha egy motoron nem 70 kg-os ember ül, hanem pl 100kg-os? Nem kicsi segédmotorokra gondolok mert ott tudom sokat számít. Hanem például egy KTM EXC 125.

Figyelt kérdés
Mert hát abba már van bika azért, és kizártnak tartom hogy ha odarántja egy súlyosabb ember nem áll kerékre egy ilyen kihegyezett gép .
2015. máj. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számít a motoron lévő tömeg.

Ez nem azt jelenti, hogy nem bír menni egy erősebb teljesítményű motor a 100kilós emberrel, de van jelentősége a +30 kilónak, több kakaó kell neki a nagyobb tömeg mozgatásához.

2015. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha neked egy 125ös motor már bika,akkor minek neveznéd ami tényleg megy is........
2015. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem is egy 250 2t-vel kell kezdeni motorozni én szerintem :D én csak kíváncsi voltam sokat számít e a súly .. mert haverom alatt nagyon megy a 125 2t azért kérdeztem mert van köztünk 20 kg és én is 125 2t veszek.
2015. máj. 27. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tanultad a mondást? F = m*a.
2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen motor körülbelül 100 kg. Ha 170 kg helyett 200 kg-ot kell gyorsítania, akkor 15%-kal lesz kisebb a gyorsulása.
2018. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!