Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell venni bele, mint...

Savanya Dávid kérdése:

Mit kell venni bele, mint kell meg erősíteni és?

Figyelt kérdés
Üdv újra egy Fiat Regatas kérdés, mivel a projektem hogy a Fiatomból rally autót szeretnék csinálni, a kérdés az hogy miket kell meg erősíteni a bukókeretet hova kell rakni, mert gondolom nem mindegy, miket kell bele venni, az 1.3 motort kicseréljem valami erősebbre vagy jó van az úgy kezdésnek ? Mit kell kivenni belőle ? Na most ide írom hogy aki fricskázni akarja a projektem meg a kocsimat az inkább ne is írjon ide. Mert utálom hogy más ember mások autóját fricskázza. Ez olyan hülyeség.
2015. máj. 27. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Versenyezni akarsz? Ha igen akkor keresed meg hogy melyik kategóriában tudnál ezzel az autóval indulni és hogy milyen átalakítások engedélyezettek, ez már eleve behatárol jónéhány dolgot. Olvass szakirodalmat az átalakítások mikéntjéről és azok hatásairól.
2015. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen versenyezni szeretnék, de gondolom kezdő versenyzőnek még jelentkezhetek nem ?
2015. máj. 27. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Mekkora osszeget akarsz/tudsz a rallyzásra fordítani egy évben? Azzal jól be lehet határolni, hogy mit célozz meg.
2015. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 évben akár 1 milliót tudnék rá szánni
2015. máj. 27. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:

1 év alatt 1 millió és még azt se tudod merre indulj.

Szerintem felejtsd el az álmodozást és vegyél egy 4 gen. subarut

2015. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom lehet többet is tudok rá szánni havi fizetésem 1500 euró
2015. máj. 27. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ésszel koltod el, akkor az már nem is rossz. Persze marad az amator kategória, de ott is lehet jókat menni. Ha érzelmi vonalon nem kotodsz a Regattahoz akkor én úgy kezeném, hogy eladnám. A szlalom kategória lehet a jó kezdés neked. Itt nincs nagy tempó, nem kellenek nagy fékek, inkább csak ugyességre megy. Nem szukséges a cso sem, de lehet.

Megépíteni nem olcsó még egy amator autót sem.

Sokat spórolhatsz idoben és pénzben is ha készen megveszed. Most pl. ez jó vételnek tunik ennyiért:


[link]


Es még marad is 500-ad vinni-hozni, nevezni, gumizni, szervizelni, amibol kb. 2-3 verseny is kijohet.


Mi legutóbb a Dobsinska Zima rallyn voltunk még a télen Szlovákiában, amit nagyon tudok ajánlani. Hosszú volt a versenytáv, jó porgos a szervezés, 5 kulonálló gyorsaságival, ajándék babgulyással:) mindez 50 euróért.

2015. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
óóó ez még tetszik is akkor a regatat hagyom, köszi szépen a választ és a segítséget.
2015. máj. 27. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha rallyzni akarsz, akkor ne itt érdeklődj, mert pontatlan, és félrevezető válaszokat kaphatsz. :(

Az MNASz honlapján mindent megtalálsz.

Azt fricskázás nélkül előre jelzem, hogy ha Regatából akarsz egy ütőképes rallyautót faragni, az nagyságrendekkel többe kerül, mint egyéb típusokból, és a végeredmény sem lesz túl ütőképes.

2015. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már meg van Slick nevű felhasználó mutatott egy kocsit ami jó is volna a regátát meg akkor rendbe rakom és eladom
2015. máj. 27. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!