Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heli coil, V coil, Bear coil,...

Heli coil, V coil, Bear coil, Hofmann, stb. melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Hengerfej felújítás után, összeszerelés közben, (otthol) megszakadt a menet, a botorblokkban (személyautó). Vannak különböző menetfelújító készletek, de én még soha nem használtam egyiket sem, erről kellene nekem valamiféle felvilágosítás azoktól, akik már használtak ilyesmit. Mert, nem tudom melyiket válasszam a sok közűl, vagyis a sok jó közűl nekem a legjobb kellene. Akár melyikről érdeklődöm a boltokban, mindenki azt mondja, hogy az a jó (amelyik márkát épp kérdezem, nem egyhelyen találhatóak).

#menetjavítás #menetfelújítás
2015. máj. 26. 13:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgylátom, jó sok szakember van ebben az országban ! Vagy, a szakemberek, nem nézegetik ezt a honlapot ! ( mármint autószerelők, lakatosok, stb. )
2015. júl. 14. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!