Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnak az emberek...

Hogyan tudnak az emberek időben jelzést küldeni a wazze app-ból vezetés közben?

Figyelt kérdés

Eddig meg se próbáltam belőni, hogy pl sebességmérés, mert egyszerűen nem ment, figyelem az utat, haladok folyamatosan ,mennek előttem is, vannak gyalogátkelőhelyek, az út se mindig jó minőségű meg nem csont egyenesen halad. Egyszerűen nincs kapacitásom, hogy 3-at kattintsak a telón. (mobil tartón van)


Ma nagy nehezen be tudtam lőni a mérést, de 50 alatt mentem és így is vagy 2-300 méterrel alrébb tudtam csak jelölni.


Tényleg érdekelne, hogy másoknak ez hogy megy anélkül, hogy veszélyeztetnék másokat. Félreállnak, vagy mi? (ezt nem is értem, hogy 3 kattintás kell arra, hogy elküldjem, ahelyett, hogy lenne valami gyors gomb)



#traffipax #wazze app
2015. máj. 24. 21:24
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Helyszínfüggő is, de pár hónap rutin után menni fog, ne aggódj!
2015. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, meglátjuk idővel ez miként alakul majd.
2015. máj. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!