Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem meg?

Melyik autót vegyem meg?

Figyelt kérdés

Három autó közül szeretnék választani, de nem tudom melyikkel járnék a legjobban, az első egy Chevrolet Lacetti 2007-es 1.4-es benzin; a második egy Mercedes C 220 sportcoupe 2002-es 2.2-es dízel ; és a harmadik egy BMW 320 ez is 2.2 dízel.


Egyik márkával sincs tapasztalatom, érdemesebb lenne a Chevrolet-et mert fiatalabb vagy a másik kettő "jobb" márka, megbízhatóbb?


2015. máj. 24. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél béjemvét.

Na jó ne mert rohadt drága lesz fenntartani.

Amúgy a Chevrolet az a legésszerűbb, bár nem értem hogy jön egy "fapados" autó a prémiumok közé.

2015. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol sem, hogy prémium lenne, nyilván nem egy olyan nagy márka mint a merci és bmw, de jóval fiatalabb ezért került be a három közé.Miért gondolod fapadosnak?Nem felszereltebb a két másik autó sem.
2015. máj. 24. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

ezt tényleg nem tudom én sem beemlni mit keres egy rossz lacetti a két prémium között?!?!?!

Amúgy meg mint az összes többi ilyen (10000000) kérdésnél,itt is titkos hogy mire kéne az autó,így érdemben nem tudok válaszolni!Így csak annyit tudok mondani azt vedd amelyiknek jobban tetszik a színe!

2015. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy fapados látom nem érted.

A Merci és a BMW prémium autó és hiába 10+ évesek, a fenntartásuk sokkal drágább mint a Lacettié.

A fapadost úgy értem hogy rosszabb a belső tér kidolgozása, anyagai stb.

2015. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
A W203 talán az egyik legrosszabb Mercedes-Benz a W210 és a W220 mellett. A BMW-ről nem tudok nyilatkozni, A Chevrolet meg...hát én nem venném.
2015. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"BMW 320 ez is 2.2 dízel. "


Azt a 2.2-es motort azért szerintem nézd meg újra :) A BMW-nek sohasem volt 2.2-es dízele (csak 2.2 benzines).


Egy 2002es C220 1000%, hogy még ha "full fapad" (amit azért kötve hiszek, mert senki nem vesz 2.2-es full fapad C mercit) akkor is 100x jobban felszerelt, mint egy akármilyen lacetti, amiben az elektromos ablak meg a klíma extrának számít...


Amúgy ha egyedül lennék akkor a C-s mercit venném, mert a 2.2-es Meci motor ha nem valami vadbarom tulaja volt akkor 500e-t simán elfut, az autó szép - csak meg kell nézni rajta a rozsdát - és elegáns.


A BMW-től kicsit fázénk, főleg így, hogy azt sem tudni milyen motor van benne... a 2.2-es benzines E46 6 hengeres, szép a hangja, de sokat fogyaszt és messze nem olyan stramm, mint a merci. Ha meg 2.0 dízel 10 egyenlítő kör van benne és egy vagyon hozzá a porlasztócsúcsok és turbó cseréje.


A lacetti meg simán egy fapados szar (már bocsánat a lacetti tulajoktól). Azt csak akkor venném, ha egy nyugis családi autó kéne olcsón és nem számítana sem a komfort, sem a kinézet sem pedig a biztonság...

2015. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olcsó fenntartás akkor Lacetti, ha ez nem annyira szempont akkor amelyik a legjobban tetszik.
2015. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!