Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem?

Melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Végre van annyi spórolt pénzem hogy meg tudok venni egy olyan autót ami tetszik.

Két autón gondolkodom: Audi A4 B5 Avant 1.6 vagy 1.8 és Opel Astra G coupe 2.2.

Tudom két teljesen eltérő kategória de ezek tetszenek és ezek vannak annyiért amennyit összeszedtem.

Tehát 1.5 millióm van a mutatványra szerviz, átirás stb. nélkül.


2015. máj. 2. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de én 1,5 millióért biztosan nem egy B5-ös audit vennék, pláne nem egy 1.6-os motorral.


Astra kupéból meg ilyen drágán gyakorlatilag nem is lehet találni már. Ennyi pénzért legyen makulátlan 100%-osan leigazolható alig használt... Mert amúgy 8 kilót se nagyon érnek a G kupék.


Ha muszáj ebből a kettőből választani akkor Astra G-t néznék - de max 1 millióért.

2015. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ennyiért C Vectra-t vennék.
2015. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én az Audi A4 Avant-ot venném, de 1.8 Turbo-s motorral, abban még van erő is. Az 1.6 (100 lovas) és 1.8 (125 lovas) szívó benzines szerintem karcsú lehet ehhez a kasztnihoz.
2015. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kalkuláld bele, hogy az Audi minden tekintetben igényesebb technika, ennél fogva egyrészt több benne a kényes megoldás, másrészt az alkatrészek is magasabb áron vannak hozzá, mint egy kommersz kocsihoz, cserébe az 1.6-os motoros változat semmilyen téren nem haladós.
2015. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Astra G-t kerülném. Lassan abba a korba ér az összes, hogy nem érdemes megvenni, mert pár év múlva szétesik alatt. Úgy 15 év alatt egy átlagos Opel teljesen szétrohad (főleg a sárvédők és a padlólemez), jobban karbantartott modelleknél max. 20 év.

Ha nem örökös autónak akarod, akkor egy késői nagyon jó állapotban lévő darab még megoldás lehet.

2015. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem nézel Audiból is mondjuk egy 2.4-est, ami faék egyszerű és megbizható, ámde nagyon erős motor?
2015. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha opelt veszel 2.2-es motorral akkor inkább add nekem a pénzt :D jobban jársz mintsem azt a szart vedd :)
2015. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Opel Astra Coupe egy ritka és kulonleges kocsi szemben egy kommersz A4-gyel. A 2.2-es motor mondjuk pont rajta van a 20 legrosszabb motor listáján, de más motorral jó választás lehet.
2015. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Astrát ennyi pénzért? :O Ennyiért kapnál makulátlan "kukac" A6-ot, vagy B6-os Audit, főleg, ha behoznál egyet külföldről. Se külsőre, se belsőre nm lehet összehasonlítani, az 1.6-os motorral annyit fog fogyasztani mint ha 2.8-at vennél, csak az a különdbség, hogy egy traktort nem tudsz vele megelőzni.
2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!