Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson fényezés?

Simson fényezés?

Figyelt kérdés
Adott egy simson s51 aminek szörnyen néz ki a fényezése. Az lenne a kérdésem, hogy aeroszolos festékkel újra lehetne-e fényezni?

2015. máj. 24. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Még egy Simsonhoz mérten is kifejezetten igénytelen és ronda lesz szerintem
2015. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudjátok hogy egy szakképzett fényező kb mennyiért csinálná meg?
2015. máj. 24. 17:58
 3/13 deniz csaba válasza:
60-100e. között.
2015. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nebsszálmár ki velem hogy a két oldaldeknit meg a tankot 100 ért fújja le bárki is XD
2015. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A simsonon nem csak a két oldaldekni és a tank van amit fényezni kell. Ott van még a sárvédők és a váz. Ez utóbbihoz darabokra kell szedni a motort, majd minden elemét homokfúvatni fémtisztára, utána gittelni ahol kell, alapozni, fényezni két rétegben, majd lakkozni. A 60 ezer reális lehet, ám a 100 ezer valóban túlzás, mint ahogy az is hogy csak a tankot és deknit kell fényezni.
2015. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aham..és gondolod hogy a kérdező alátétre szét akarja szedni,miközben a keze már az aerosol-os flakonon van..

logikus XD

2015. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Esetleg fóliázásról hallott már valaki valamit?
2015. máj. 25. 20:50
 8/13 A.C.A.B ***** válasza:
100%
Ha van időd, magad is le tudod festeni, kb 5000 forintból (legalábbis nekem nagyjából ennyi volt). Először le kell csiszolni mindent amit festeni akarsz, aztán kell rá alapozó, majd festék. Lehet kapni flakonos, szórófejes zománcfestéket 1500 forint körül, azzal gyönyörűen le lehet fújni otthon is. Arra kell figyelni, hogy többször keveset kell rá fújni, mert az ilyen zománcfestékek könnyen folynak. Én így festettem az enyémet és a végén egy gyönyörű motort kaptam, ami úgy csillogott mint a tükör. A lényeg az, hogy találni kell jó minőségű zománcfestéket.
2015. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valami márkát tudsz ajánlani?
2015. máj. 26. 17:46
 10/13 anonim ***** válasza:

CSAK 2K-s festéket használj,mert a hátizsákodtól lefog pattogni az akrilfesték!

3 hétig lesz egy szép motorod,ezek többnyire a benzint sem bírják,a napsütéstől pedig egybe lejön akármivel alapozod.

2015. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!